uken
Головна / Новини / Презентація книги Володимира Кусьнежа “Світ Біблії”

Презентація книги Володимира Кусьнежа “Світ Біблії”

Запрошуємо на київську перезентацію нового видання “Світ Біблії: подорож батьківщиною Ісуса Христа”! Це унікальна можливість поспілкуватися з автором, познайомитися з книгою, а також, придбати її зі знижкою. І, звичайно, за традицією на Вас чекає розіграш двох примірників нової книги та наших фірмових торбинок.
Коли: 9 листопада, початок о 18-15
Місце проведення: вул. Деревлянська 13, другий поверх, аудиторія 207. Вхід вільний!
Подія в фейсбуці
Про книгу:
Книга о. Володимира Кусьнежа присвячена культурі, історії, релігії та політичній ситуації Ізраїлю біблійних часів. Це одночасно унікальний навчальний посібник для тих, хто вивчає біблійні на науки, цікава дослідницька праця для тих, кому цікаве історичне тло діяльності Ісуса Христа, а також вичерпне впровадження в біблійне середовище.Про автора: 
Отець Володимир Кусьнеж, 1965 р.н., священник львівської архідієцезії Римсько- католицької Церкви України. Закінчив Люблінський Католицький університет та Біблійні Студії Католицького університету в Парижі. Отець Володимир викладає біблійні дисциплани в Інституті св. Томи Аквінського в Києві та інших католицьких навчальних закладах України, а також провадить душпастирську працю при парафії

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

*