uken
Головна / Новини / Презентація книги Яцека Салія ОР “Розмови зі святим Августином”

Презентація книги Яцека Салія ОР “Розмови зі святим Августином”

jacek_salij_op_bookЗ нагоди виходу в світ україномовного видання твору Яцека Салія ОР “Розмови зі святим Августином”, видавництво “Кайрос” щиро запрошує цієї суботи, 28 листопада, усіх зацікавлених на презентацію книги та зустріч з автором. Ви зможете поспілкуватися з ним, придбати новинку та отримати автограф. Захід відбудеться в Інституті релігійних наук (вул. Якіра, 13). Початок о 18:00. Вхід вільний.

jacek_salij_op_1

Отець Яцек Салій – римо-католицький священик, професор теології, постійний автор відповідей на запитання читачів польського журналу W drodze, а також багатьох видань християнської тематики. Книга “Розмови зі святим Августином” написана у формі інтерв’ю, де відповіді на запитання Яцека Салія взяті з творів св. Августина Гіпонського.

4 коментарі

  1. Світлана

    слава Ісусу Христу!була на презентації цієї книги.Видавництво на той момент не встигло її видрукувати. Збирали імена і контактні номери телефонів.Сказали,коли зявиться книга,обовязково передзвонять,щоб можна було її купити, і навіть по 45 грн. З того часу-тиша. Книга все ж таки зявилася?
    Дякую за відповідь:-)

  2. Володимир

    де можна придбати цю книгу ?

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

*