enuk
Головна / Про нас / Історія і місія

Історія і місія

Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві – це римо-католицький вищий богословський навчальний заклад, заснований у 1992 р. Інститут сприяє глибшому порозумінню між представниками різних християнських конфесій, промує діалог між вірою і розумом, між Церквою і сучасним світом. Тут можуть навчатися й ті, хто ще шукає Бога і прагне відкрити багатство християнської спадщини.

Бібліотека при Інституті налічує понад 20 тис. найменувань книжок різними мовами, там  можна ознайомитись з релігійною періодикою світу, скористатись компʼютерною залою з вільним доступом в Інтернет.

Програма п’ятирічного навчання (вечірня форма) включає вивчення предметів з філософії, теології, духовності та історії Церкви. Наш Інститут – єдиний в Києві, де можна вивчати західну теологію. Між Інститутом у Києві та Папським університетом св. Томи Аквінського «Angelicum»  в Римі підписаний міжнародний договір; випускники Інституту отримують диплом бакалавра, а потім магістра релігійних наук, підтверджений двома сторонами.

Інститут релігійних наук не має державної акредитації в Україні.

«А Господа Христа святіть у ваших серцях, завжди готові дати відповідь кожному, хто у вас вимагає справоздання про вашу надію…» (1Петра 3,15)

Сучасний світ вимагає постійного підвищення рівня кваліфікації і знань, навичок, досвіду. Той, хто не розвивається, з часом втрачає конкурентні переваги й професійну цінність. Щоби уникнути такої ситуації, у нас «вечірники» отримують можливість і працювати, і відвідувати лекції щовечора по буднях. Винагородою буде не лише диплом. Знання, отримані в Інституті, формують світогляд цілісної особи, стають органічним доповненням у різних професіях, навчають мислити й навіть допомагають в міжлюдських стосунках та у вихованні власних дітей.

Наші цінності – відкритість на Істину; взаємоповага і пошана гідності кожної людини; прагнення знань, аби стати вільними й бути спроможними свідчити іншим про свою віру й надію.

Ми завжди даємо студенту шанс та можливість навчатися!

Наші студенти – від 18 до 60 років, без жодних конфесійних обмежень. В Інституті навчаються римо- та грекокатолики, православні, протестанти ба навіть ті, хто ще знаходяться у духовному пошуку.

3 коментарі

  1. Преподи класні!

  2. …Кем работать после Вашего Института подскажите ,вообще ,в частности,если есть проблемы со здоровьем?

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

*