uken
Home / Новини / Служба Божа за померлих студентів та викладачів

Служба Божа за померлих студентів та викладачів

Бог передбачив щось краще про нас, щоб вони не без нас досконалість одержали (До Євреїв 11:40)

16 грудня, в суботу, о 17:00 в каплиці Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського Петро Октаба ОР відслужить Месу в пам’ять наших померлих студентів і викладачів. Свої інтенції також можна залишити на дошці оголошень навпроти секретаріату Інституту (поверх 2).

 

Петро Октаба ОР: “Чи можливо осягнути більше, ніж ми можемо забажати? Так, і у тому полягає дорога життя того, хто повірив Богу. Бог обіцяв дати те, що для нас є ще невидиме. Є незнане, бо криється за межею нашої смерті. За тією межею життя знайдемо Життя, яке виповнить нас повністю. Та навіть перевершить наші можливості його прийняття. До того Життя ідемо разом. Багато хто вже переступив ту межу життя, але вони не досягають досконалості без нас, як написано в Посланні до Євреїв 11:40.

Для повного щастя вони потребують і нас. Потребують, аби ми сьогодні зробили крок у їхньому напрямку. Буде то спільна молитва за них. За померлих викладачів і студентів Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського.

Вони пройшли вже дорогу, якою ми йдемо. Аби і нам дійти до мети, потрібно, щоби ми памʼятали про них. Вони проклали нам шлях, а ми через молитовну памʼять про померлих наближаємося до повноти нашого життя”.

Служба Божа відбудеться за адресою: вул. Деревлянська, 13, поверх 1.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.