uken
Home / Новини / «Не любімо словом, лише ділом». I-й Всесвітній день убогих

«Не любімо словом, лише ділом». I-й Всесвітній день убогих

«Не любімо словом, лише ділом». Цим закликом починається Послання Папи Франциска до першого Всесвітнього дня убогих, який він встановив минулого року на завершення Ювілею Милосердя. Вперше День убогих буде відзначатись 19 листопада 2017 року, в ХХХІІІ звичайну неділю, згідно літургічного року Римо-Католицької Церкви, що є неділею перед празником Христа, Царя Всесвіту.

Святіший Отець підкреслює, що перед обличчям поширення бідності серед великої частини суспільства всі ми покликані протягнути руку знедоленим. Не можна залишатися байдужими і миритися з таким станом речей. Питання убогості має стати центральним, насамперед, для християн. Він закликає принаймні цього дня відчинити двері своїх домівок для бідних.

Запрошуємо долучитися до організації і святкування І Світового дня убогих, що відбудеться 19 листопада, в неділю, з 16 до 19 години в Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського. Під головуванням єпископ Віталія Кривицького відбудеться святкова молитва, після чого буде спільна вечеря з нужденними міста Києва.

Ми потребуємо вашої допомоги!

Як допомогти?

  • поширити інформацію про подію
  • особисто взяти участь в підготовці і святкуванні (17 листопада о 19.00 – обов’язкова організаційна зустріч для волонтерів)
  • зробити будь-яку пожертву на святкову вечерю
  • приготувати десерт

Сторінка події у фб

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*