uken
Home / Відео / Андрій Баумейстер розповів про свої книги

Андрій Баумейстер розповів про свої книги

Разом з Констянтином Сіговим, директором видавництва
“Дух і Літера”, вони обговорюють дві книги Андрія Олеговича: “Біля джерел мислення і буття. Вибрані філософські етюди” (2012) і “Тома Аквінський: вступ до мислення. Бог, буття і пізнання” (2012).

В розмові йдеться про доленосну зустріч Афін та Єрусалиму і про середньовічного філософа-схоласта Тому Аквінського, який за 22 роки інтенсивної наукової праці зумів поєднати ці два культурних феномени й створити новий мислиневий простір.

Андрій Баумейстер – український науковець, філософ, викладач Інституту релігійних наук св.Томи Аквінського і Київського Національного Університету ім.Тараса Шевченка. Став лауреатом XIV Всеукраїнського рейтингу “Книжка року – 2012”. Книги київського філософа “Біля джерел мислення і буття”; “Тома Аквінський: Вступ до мислення. Бог, буття і пізнання”, видані спільно “Духом і Літерою” та Інститутом релігійних наук, отримали 1 місце в номінації “Софія” в підрозділі “Українська гуманітаристика”. Про це 25 січня 2013 року було виголошено у прямому ефірі Першого Національного.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.