Home / Новини / Анонси подій / Богословські студії

Богословські студії

Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського «відкриває двері» теологічних студій і вивчення теології у форматі модульного навчання. Навчання планується як онлайн через платформи так і в стінах Інституту. Тобто у Вас є вибір як поринути у світ теології, а для тих, хто не може відвідувати заняття у певний час будуть надаватися записи  занять! 

Експерти католицької богословської думки в Україні відповідатимуть на питання, чи варто вірити і як належить вірити. Це буде як світло, що роз’яснюватиме складні питання, які виникають і виникатимуть у тих, які шукають Істину. Наші богослови в межах теологічних предметів навчатимуть слухачів, як шукати відповіді на питання віри і вчення Церкви. Адже саме завдяки теології набувається, між іншим, глибшого і ширшого розуміння світу.   

Модульне навчання на богословських студіях розпочнеться у вересні 2021 року. Рік складатиметься з 8 модулів і 2 сесій, а завершиться видачею сертифікатів у червні 2022 р. Один модуль – це лекції раз на місяць в суботу-неділю, по 4 пари кожного дня, а отже 8 пар на модуль. Вартість одного модуля 500 грн. 

Ми запрошуємо всіх,  хто хоче пізнати Бога серцем та душею, через віру та розум, тому що ми стараємося поєднувати ці дороги.

Детальніша інформація незабаром появиться на сайті у розділі Богословські студії

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.