uken

#BABYLON’13

Показ 21.10.2014 в залі Aula Magna

Кіно громадянського суспільства 1483326_487499224696211_1852294504_n

21 листопада угода між ЄС та Україною була скасована Віктором Януковичем, який продовжував наступ свого уряду на молоді заклади української свободи і демократії. Українське суспільство не мало іншого вибору, окрім як об’єднатися і діяти, щоб захистити свої свободи і прагнення.
Українські кінематографісти є невід’ємною частиною цього суспільства – вони стали також і невід’ємною частиною боротьби. Коли люди на Майдані почали встановлення наметів і побудову барикад, десять ветеранів українського кіновиробництва створили Babylon’13, щоб забезпечити краще розуміння того, що відбувається навколо них, щоб культивувати ріст громадянського суспільства. Babylon’13 став кінотеатром громадянського протесту, дозволяючи мільйонам розмірковувати над вирішальною роллю, яку вони могли б грати в побудові нової України. Фільми про надзвичайні дії простих українців допомогли зробити зміну в мисленні звичайних людей, виховати чесність та справедливість.

Незважаючи на проблеми революції, окупації і війни, робота продовжується і сьогодні. Творчий і різноманітний колектив з понад 40 осіб об’єдналися навколо цієї місії, у тому числі приголомшені подіями студенти, які знаходяться на одному рівні з відзначеними майстрами кіно. Babylon’13 також об’єднав свої сили наряду з українськими громадськими і журналістськими організаціями, таких як HromadskeTV, Euromaidan SOS, Центр UA, AutoMaidan та інші. Результатом цієї співпраці є серія документальних фільмі, за підтримкою телеканалу 1 +1, названий “Зима, що нас змінила”. Через історії людей та їх ініціатив протягом останніх семи місяців ми виявили фундаментальну трансформацію української нації.

Ми підготували більше 140 фільмів і задокументували більше 1000 годин подій, пов’язаних з “Революцією Гідності”. Ця робота привернула увагу враженої аудиторії, яка постійно зростає, ьти, що дає інноваційний формат відкритих та доступних веб-документальних фільмів. Наші фільми на YouTube отримали майже 4 мільйони переглядів і більше 25000 підписників, що сприяють по-справжньому глобальній аудиторії. Популярні і авторитетні міжнародні мережі звернули увагу на нас, в тому числі CNN, AlJazzera, ITN та інші, які транслюють наші фільми, дозволяючи історії формування громадянського суспільства України бути показаній ще більш широкої аудиторії. Члени нашої команди були запрошені більш ніж на 200 показів, заходів та фестивалів у десятках країн і були нагороджені за свої громадянські і кінематографічних досягнення.

Хоча історія показує ряд проблем, українці починають будувати потужне і міцне громадянське суспільство. Проте справжня революція свідомості відбудеться тільки тоді, коли десятки мільйонів українців зможуть мати індивідуальне та колективне мислення в житті так, щоб домогтися нового демократичного і процвітаючого майбутнього. Розповідь про історію через кінематографію – це те, що буде мотивувати до нового відображення сучасних подій і сприяти новій особистій і національній повазі.

Це місія, яка рухає Babylon’13 вперед.

facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.