Запрошуємо вас вшанувати памʼять Святого Домініка 8 серпня в каплиці Інституту релігійних наук. Початок о 17:30. Проповідь на Месі виголосить директор Інституту, о. Войчех Сурувка ОР. По завершенню відбудеться фуршет із спілкуванням в теплій неформальній атмосфері.
Вхід вільний.
Адреса: вул. Деревлянська, 13 (колишня вул. Якіра), Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського в Києві, каплиця (поверх 1).
Перепрошую, можна отримати відповідь на запитання? Чому останнім часом усі події Інституту призначаються на 17.30 в будні дні? Таким чином, працюючі люди кожного разу втрачають можливість побувати на Службі Божій і загалом – побувати на святі. Прийти лише на початок або продовження фуршету якось не “усміхається”. Чому би не починати хоча б о 18.30?
Дякую.
Вітаю, Світлано! Дякую за слушне зауваження. Ми не забуваємо про тих, хто працює, але не завжди, на жаль, можливо почати захід пізніше. Наприклад, Меса по буднях завжди о 17:30, з того й виходимо. За можливості будемо починати пізніше!