uken
Home / Новини / Дім Серця. Презентація сучасної художниці Фабіен Вердіе.

Дім Серця. Презентація сучасної художниці Фабіен Вердіе.

c8d504e3-c187-4ff3-a431-a7bf69df4289Дім Серця

Заснований у січні 1990 року, «Дім Серця»‒некомерційна міжнародна організація‒розіслав понад 1300 своїх волонтерів по всьому світу. Місія організації ‒дарувати дружбу і допомагати присутністю кожній людині, яка страждає; поширювати «культуру співчуття», утверджувати безумовну цінність кожної особи через культурні ініціативи на полі мистецтва, в бізнесі, науці та освіті. «Дім Серця» працює як серед найбідніших людей у міських нетрищах, так і в «благополучних» середовищах, як їх називають медіа, і намагається підтримувати гуманістичний підхід до людини; організація визнана цивільною владою на міжнародному рівні. У 2005 році «Дім Серця» отримав спеціальний консультативний статус в Економічній і соціальній раді ООН (ЕКОСОР).

Сайт організації

Презентація сучасної художниці Фабіен Вердіе.

Надзвичайне відкриття з подорожі до Китаю, де Фабіен Вердіе проведе 10 років, щоб навчитися мистецтву каліграфії, спустошеному через культурну революцію.В цьому унікальному досвіді народилися захоплюючі персональне твори, яке поєднують в собі східні натхнення та сучасне мистецтво.
Для неї, китайська каліграфія супроводжує в універсальне. Слово “каліграфія” -це водночас і рисунок і, живопис, і ритм, які несуть в собі поетичний і філософський зміт. Жест і матерія зливається в єдності живої істоти.

Сайт художниці

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.