Home / Без категорії / Рейтинги

Рейтинги

Пропонуємо увазі студентів та аспірантів відділень філософії, релігієзнавства, а також теологів книгу Лесі Звонської, викладачки Інституту релігійних наук св.Томи Аквінського в Києві. Це - перше видання в Україні підручника давньогрецької мови для майбутніх фахівців з філософських наук. Підручник складається із вступного розділу, граматичного курсу, хрестоматії та давньогрецько-українського словника. До навчального матеріалу подається також філософська термінологія (в цілому понад 650 термінів). Теоретичні положення синтаксису ілюструються цитатами та фрагментами 90 прозових творів авторів класичної доби (переважно Платона, а також Горгія, Демосфена, Лісія, Ісократа, Фукідіда, Ксенофонта). Підручник містить розгляд літературних діалектів давньогрецької мови та хрестоматію уривків філософських творів Ксенофана, Геракліта, Анаксагора, Парменіда, Демокріта,…

Review Overview

Переклад
Обкладінка
Шрифт
Ціна

Не погано!

Summary : Цікава книга!

User Rating: 3.67 ( 435 votes)

Пропонуємо увазі студентів та аспірантів відділень філософії, релігієзнавства, а також теологів книгу Лесі Звонської, викладачки Інституту релігійних наук св.Томи Аквінського в Києві. Це – перше видання в Україні підручника давньогрецької мови для майбутніх фахівців з філософських наук.
Підручник складається із вступного розділу, граматичного курсу, хрестоматії та давньогрецько-українського словника. До навчального матеріалу подається також філософська термінологія (в цілому понад 650 термінів). Теоретичні положення синтаксису ілюструються цитатами та фрагментами 90 прозових творів авторів класичної доби (переважно Платона, а також Горгія, Демосфена, Лісія, Ісократа, Фукідіда, Ксенофонта). Підручник містить розгляд літературних діалектів давньогрецької мови та хрестоматію уривків філософських творів Ксенофана, Геракліта, Анаксагора, Парменіда, Демокріта, Емпедокла, Платона, Аристотеля, Епікура. Матеріал відкриває доступ до всієї філософської спадщини античної Греції.

Для студентів та аспірантів відділень філософії, релігієзнавства, а також теологів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.