Home / Новини / Анонси подій / Запрошуємо на Хресну дорогу “Бачити світло” [23 березня, 18:30]

Запрошуємо на Хресну дорогу “Бачити світло” [23 березня, 18:30]

Щороку під час Великого Посту спільнота домініканських друзів традиційно запрошує на Хресну Дорогу, роздуми-молитви якої зосереджені на важливих аспектах нашого життя в контексті певної тематики. Цьогоріч пропонуємо разом пройти цією Via Dolorosa – Дорогою болю, пам’ятаючи про те, що вона є водночас і… Дорогою Світла, намагаючись побачити його, зануритися в це світло, наповнитись ним.

Світло й темрява, радість і смуток, падіння й піднесення супроводжують кожного з нас впродовж усього життя, це важлива частина нашого особистого досвіду. Це також досвід Церкви, невід’ємний аспект нашої Історії спасіння. Так глибину довгої ночі очікування людством Месії розриває світло Вифлеємської зорі –  сяйво слави Господньої. Приходить у світ Істинне світло, що просвітлює кожну людину. Так сповнену безнадії темряву смерті назавжди пронизує світло Воскресіння. Світло Христа, в яке зодягаємось у хрещенні, яке втрачаємо та віднаходимо щоразу в покаянні, яке розпалюємо в Євхаристії, з яким маємо надію поєднатись у вічності.

«Навіть коли б ходив я долиною темряви, я не боюся лиха, бо ти зо мною». Господь близько. Знову і знову кличе нас із темряви до світла, бо Він є Еммануїл -«Бог з нами», а ми – діти світла.

Хресна Дорога відбудеться 23 березня о 18:30 в каплиці Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського за адресою: м. Київ, вул. Деревлянська, 13.

Подія в Facebook >>>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.