uken
Home / Новини / Відкриття виставки іконопису Леоніда Ковтуна “Непізнаний” (23.09., 19:00)

Відкриття виставки іконопису Леоніда Ковтуна “Непізнаний” (23.09., 19:00)

61efb4d26d75c48b1318c7ee4636407dВже кілька років Інститут релігійних наук є простіром, в якому українські та закордонні митці можуть представити киянам свої творіння. З вересня на Якіра, 13 розпочав свою роботу Культурний центр. Попереду в нас багато цікавих проектів, а першим є виставка іконопису Леоніда Ковтуна “Непізнаний”. Сьогодні, у вівторок, 23 вересня, о 19:00 відбудеться відкриття виставки, на якому автор представить свої роботи.

Експозиція виставки триватиме до 15 листопада. Запрошуємо всіх бажаючих! Вхід вільний.
Адреса: вул.Якіра, 13, Інститут релігійних наук, поверх 2

“Непізнаний”

…чи маємо ми право переносити на Творця властивості наглядача? Тому що ми були б тоді не людьми, не образом та подобою Божими – ми були би дитячим садком, маріонетками. Нам дуже хочеться, щоб нагорі сидів великий пан, який би весь час спостерігав за нами і при найменшому порушенні одразу ж карав винних та заохочував невинних. Цього немає. Цього не повинно бути. Людина, за замислом, є співучасником божественного творіння. Біблія називає це словом «заповіт». «Заповіт» – це церковно-слов`янське слово, означає «союз». Союз може бути з якимось хоч трошки рівноправним створінням. Але якщо це створіння – механічна лялька, то який же може бути з ним союз? Якщо його жорстко запрограмували на добро, якщо йому не дали можливості обирати між добром та злом, тоді що ж це за вибір? Це щось на зразок тих «виборів», які були у нас довгий час.

Протоієрей Олександр Мень

Про автора:

Леонід Ковтун закінчив ОДХУ ім. М.Б. Грекова за спеціальністю – живопис. Мистецтво іконопису вивчав, аналізуючи роботи старих майстрів іконопису Візантії, псковську, новгородську школи іконопису. Має досвід роботи художником в театрі, кіно, на телебаченні. Працює в техніці сакрального мистецтва «іконопис», станковий живопис, графіка.

Леонід Ковтун в фейбсуці Сторінка події в фейсбуці

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.