Home / Аквінат у фото / Великопісні реколекції домініканців у Львові

Великопісні реколекції домініканців у Львові

В неділю, 6 квітня, розпочалися великопісні реколекції у львівських домініканців. Свої роздуми отець Андрій Каміньський побудував на двух фрагментах з Старого Завіту. «Я Той, що є». Що означає відповідь Бога Моісею? Це водночас і відкриття, і закриття, якась таємниця. Слово «є» – відгадка цієї таємниці.

о.Андрій: «Пригадайте останній рік свого життя, до минулої Пасхи, і побачте, де там був з вами Бог – а Він був! Навіть якщо нічого сильного не відбувалося, Він делікатно був присутнім в вашому житті. Згадати і подякувати Йому за всі ці буденні речі: вдалося щось купити, з кимось зустрітися, не знаю… Але за ці конкретні речі подякувати. Побачити цього Бога Живого».

На завершення всі присутні помолилися разом за визволення зі страху, аби ми могли жити в любові й одне одному допомагати. Помолилися за Україну в той трудний час, який вона зараз переживає.А вже за кілька днів реколекції проведе о.Войчех Сурувка, директор Інституту релігійних наук і настоятель монастиря домініканців в Києві, який також приїде для цього зі столиці.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.