uken
Home / Новини / «Церква в ООН: погляд зсередини» Зустріч молоді з Постійним делегатом Ордену Домініканців в ООН Майклом Дібом

«Церква в ООН: погляд зсередини» Зустріч молоді з Постійним делегатом Ордену Домініканців в ООН Майклом Дібом

Нехай Господь благословить тебе не удовольнятися легкими відповідями, напівправдою та позверховними відносинами – аби ти жив з глибини свого серця!
Святий Франциск Ассізький

United Nations building in Geneva, Switzerland

Європейський відділ ООН розташований в Женеві (Швейцарія)

2015 рік є ювілейним для Організації Обʼєднаних Націй. Цими ж весняними днями, але 70 років тому, на установчій конференції в Сан-Франціско близько 300 делегатів від 46 країн світу працювали над Статутом організації, утвореної на руйновищі Другої світової війни для підтримки міжнародного миру й безпеки.

У пʼятницю, 29 травня, о 19:00 молодь Києва матиме нагоду поспілкуватися з римо-католицьким монахом, Постійним делегатом Ордену Домініканців в ООН Майклом Дібом ОР. Ця зустріч в Інституті релігійних наук св.Томи Аквінського в Києві стане першою із запланованих під час кількаденного візиту отця Майкла до України. 30 травня він зустрінеться з молоддю у Фастові, а 31-го завітає до академічного душпастирства Львова.

У своєму виступі в столиці почесний гість з Риму торкнеться таких питань:

  • що таке Організація Обʼєднаних Націй: погляд зсередини
  • важливість ООН для Церкви та інших НГО
  • що це означає – боротися за справедливість та мир?

Після доповіді Майкл Діб радо відповість на будь-які запитання (навіть з-поза меж, окреслених темою зустрічі) та вислухає думки аудиторії щодо почутого. Модератор зустрічі: Петро Балог ОР, віце-директор Інституту релігійних наук.

Любʼязно запрошуємо на зустріч студентів і вільних слухачів Інституту релігійних наук, а також усіх зацікавлених! Вхід вільний.

Michael Deeb Church in the UN

Майкл Діб ОР «Церква в ООН: погляд зсередини» Зустріч молоді з Постійним делегатом Ордену Домініканців в ООН

Подія в ФБ Подія в ВК

З будь-якими запитаннями стосовно зустрічі звертайтесь, будь ласка, до контактних осіб: (063) 610 15 87 (Ольга), (044) 503 30 23 (Катерина), insthomas.kyiv@gmail.com

Адреса: вул. Якіра, 13 (ст.м. «Лукʼянівська» або «Дорогожичі», їхати до зуп. «Вул. Якіра», мапа), актова зала Інституту релігійних наук св.Томи Аквінського в Києві (поверх 1).

Орден Домініканців (Орден Проповідників, Ordo Praedicatorum, OP) – римо-католицький чернечий орден, заснований на початку XIII століття святим Домініком Гузманом в Тулузі (Франція). Їхній девіз – Veritas (лат. Істина), тому що покликанням домініканців є проповідувати істинну віру по всій землі. У 2016 році Орден святкуватиме 800-літній ювілей.

Ce soir, à Genève, tournage d'un reportage sur les Dominicains (et belle célébration)

Майкл Діб розповідає про домініканців в інтерв’ю у Женеві (Швейцарія)

Подібно до низки інших релігійних організацій, Орден Домініканців має консультативний статус при Організації Обʼєднаних Націй. Це надає право надсилати постійного делегата, який може безпосередньо брати участь в дебатах та лобіювати питання справедливості й миру в усьому світі, а особливо в регіонах, де брати-домініканці живуть й працюють. В січні 2014 року Генерал Ордену, Бруно Кадоре ОР (Bruno Cadoré), призначив отця Майкла Крістофера Діба Постійним делегатом Ордену Домініканців в ООН.

The Master of the Order, fr. Bruno Cadoré o.p. introducing fr. Mike Deeb o.p., new head of the Dominican Delegation to the United Nations to Pope Francis after Ashes Mass

Після Меси в римському монастирі Санта Сабіна Генерал Ордену Домініканців Бруно Кадоре представляє нового Постійного делегата Ордену в ООН Майкла Діба папі Франциску

Майкл Діб (Michael Christopher Deeb) народився у 1953 році в країні Південна Африка. Він поступив до Ордену Домініканців в 1987 році і був висвячений на священика у 1991-му. Дуже довго монах був задіяний в місії Справедливості та Миру. Був Промоутером Справедливості та Миру в Генеральному вікаріаті Південної Африки, Координатором Справедливості та Миру на Біскупській конференції в Південній Африці, Промоутером Справедливості та Миру в Домініканській Родині в Африці. Протягом восьми років він був Міжнародним капеланом Католицького Студентського Руху IMCS-MIEC (International Movement of Catholic Students – Pax Romana), афільованим членом якого є Товариство українських студентів-католиків «Обнова».

Michael Christopher Deeb

Отець Майкл Діб ОР

Більшість часу отець Майкл живе і працює не в Женеві (Швейцарія), де знаходиться Європейський відділ ООН, а в домініканському монастирі Санта Сабіна в Римі (Італія). Монах належить до Генерального вікаріату Південної Африки. Він вільно розмовляє англійською та французькою мовами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.