Home / Модульні курси / Біблійні студії

Біблійні студії

  • Інформація
  • Умови вступу
  • Розклад модулів
  • Контакти
Найкращі біблісти України об’єдналися, щоб поділитися з Вами своїм захопленням Біблією, розказати як Вона промовляє у сучасному світі до кожного з нас уже тепер. На основі біблійних предметів вони вибрали теми, які найкраще дають відповіді на виклики сьогодення, на ситуації з якими зустрічається кожен, на питання, які кожен собі ставив, беручи у руки Біблію.

Це зовсім новий формат, заснований на базі Інституту релігійних наук, формат, який змінить Ваше ставлення до цієї Книги, який повністю змінить Ваше уявлення, забираючи стереотипи, інтерпретації, помилки, і наново відкриє уже настільки знайомі вірші Святого Писання і ті, на які ніхто не звертав уваги, щоб промовляло тільки Слово.
 
Після закінчення  року слухач курсу отримає відповідний біблійний сертифікат. Крім того, Папський Університет св. Томи у Римі “Ангелікум” погодився зараховувати пройдені години як свої залікові кредити (European Credit Transfer and Accumulation System – ECTS).
 
Рік складатиметься з 8 модулів, по 4 на семестр. Один модуль – це лекції раз на місяць в суботу-неділю, по 4 пари кожного дня, а отже по 8 пар на модуль. Почнеться курс у вересні, це буде перший модуль, далі жовтень, листопад і грудень. У січні – заліки та екзамени, тобто теж один приїзд на суботу-неділю. Натомість другий модульний семестр – це лютий, березень, квітень і травень. У червні відповідно – заліки та екзамени.
 
Лектори: о. Петро Октаба, о. Віталій Храбатин, о. Роман Островський, о. Володимир Кусьнєж.
 

Ми запрошуємо всіх, кому цікаво і хто прагне познайомитися з Біблією і тих, хто хоче поглибити свої знання на модульне навчання в Інституті св. Томи Аквінського.

Документи, необхідні для вступу:

– Заповнена анкета (для отримання бланку звертайтеся на адресу: teobiblstudium@gmail.com);

– Копія паспорта (заповнені сторінки).

Надсилання документів дорівнює заяві на вступ. Зарахування відбувається на підставі співбесіди.

Дата співбесіди: 19 вересня 2020, субота 19.30.

Пожертва від одного учасника курсу за один модуль становитиме 500 гривень. Загалом цілий рік – а це 8 модулів+2 сесії – становитиме пожертву 5.000 гривень. Особам не з Києва надається гуртожиток (Приїздити на даний модуль можна вже в п’ятницю, головне повідомити заздалегідь, щоб можна було поселитися у гуртожитку під Інститутом)

Навчання відбувається як у аудиторіях Інституту св. Томи так і онлайн через Zoom 

1 СЕМЕСТР

19-20 вересня 2020 – у суботу ввечері, після лекцій – співбесіда

17-18 жовтня 2020

14-15 листопада 2020

12-13 грудня 2020

30-31 січня 2021 – сесія

2 СЕМЕСТР

20-21 лютого 2021

13-14 березня 2021

17-18 квітня 2021

15-16 травня 2021

12-13 червня 2021 – сесія, вручення сертифікатів

teobiblstudium@gmail.com

Адреса: Україна, 04119, м. Київ, вул. Деревлянська, 13 (ст. м. “Лук’янівська” або “Дорогожичі”)

ПРОЄКТ:

4 коментарі

  1. Доброго дня! Побачила, але на жаль з запізненням , що в інституті св. Фоми Аквинського розпочато курс з вивчення Біблії (Біблійні студіїї). Чи є можливість приєднатись і якщо так, то як наверстати пропущенї заняття 1 семестру?

    • Доброго дня! Так, така можливість є. У скайп групі був запис лекцій, а також викладачі можуть надати необхідні матеріали і порадити літератури. За детальнішою інформацією звертайтеся на teobiblstudium@gmail.com

  2. Віталій

    Доброго дня, а де можна отримати форму анкети? чи вона довільна?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.