Home / Модульні курси / Богословські студії

Богословські студії

  • Загальна інформація
  • Умови вступу
  • Розклад модулів
  • Контакти

Теологія як пізнання Бога і рефлексії на Об’явлення, дозволяє нам глибше розвинути розумове пізнання того, що нам об’явив Бог.

Експерти католицької богословської думки в Україні відповідатимуть на питання, чи варто вірити і як належить вірити. Це буде як світло, що роз’яснюватиме складні питання, які виникають і виникатимуть у тих, які шукають Істину. Наші богослови в межах теологічних предметів навчатимуть слухачів, як шукати відповіді на питання віри і вчення Церкви. Адже саме завдяки теології набувається, між іншим, глибшого і ширшого розуміння світу.   

Викладачі богословських дисциплін розширять горизонти і погляди богословських знань, щоб Ви знайшли свій шлях поєднання щоденного життя, праці, зацікавлень і віри. Адже теологія дає нам надію, яка укріплює не тільки віру, але і відкриває правди віри, які допомагають зрозуміти світ, людей, себе, так як це бачить Бог.

Рік складатиметься з 8 модулів, по 4 на семестр і 2 сесії,  розпочнеться  у вересні 2021 р. і завершується видачею сертифікатів у червні 2022 р. Один модуль – це лекції раз на місяць в суботу-неділю, по 4 пари кожного дня, а отже 8 пар на модуль.  

Після закінчення  року слухач курсу отримує сертифікат богослова. Крім того, Папський Університет св. Томи у Римі “Ангелікум” погодився зараховувати пройдені години як свої залікові кредити (European Credit Transfer and Accumulation System – ECTS).

Лектори: о. Петро Балог, о. Домінік Сімон, о. Володимир Кусьнєж, о. Руслан Михалків, о. Ярослав Рудий, о. Олег Шепетяк та інші запрошені лектори на вибрані теми.

Ми запрошуємо всіх,  хто хоче пізнати Бога серцем та душею, через віру та розум, тому що ми стараємося поєднувати ці дороги.

Документи, необхідні для вступу:

– Заповнена анкета (для отримання бланку звертайтеся на адресу: teobiblstudium@gmail.com);

– Копія паспорта (заповнені сторінки).

Надсилання документів прирівнюється до заяви на вступ. Зарахування відбувається на підставі співбесіди.

Дата співбесіди буде оголошена пізніше. 

Пожертва від одного учасника курсу за один модуль становить 500 гривень. Загалом цілий рік – а це 8 модулів і 2 сесії – становитиме пожертву 5.000 гривень

Особам не з Києва надається гуртожиток, а також учасникам лекцій обід.

Навчання відбувається як в Інституті релігійних наук так і онлайн. Тобто у Вас є вибір як брати участь у модулях, а також для тих, що з певних причин не зміг бути присутніми на лекція – надаватимуться їх записи.

Розклад модулів буде оголошено пізніше. 

teobiblstudium@gmail.com

Адреса: Україна, 04119, м. Київ, вул. Деревлянська, 13 (ст. м. “Лук’янівська” або “Дорогожичі”)