Home / Модульні курси / Богословські студії

Богословські студії

  • Інформація
  • Умови вступу
  • Розклад модулів
  • Контакти

Теологія як пізнання Бога і рефлексії на Об’явлення, дозволяє нам глибше розвинути розумове пізнання того, що нам об’явив Бог.

Експерти католицької богословської думки в Україні відповідатимуть на питання, чи варто вірити і як належить вірити. Це буде як світло, що роз’яснюватиме складні питання, які виникають і виникатимуть у тих, які шукають Істину. Наші богослови в межах теологічних предметів навчатимуть слухачів, як шукати відповіді на питання віри і вчення Церкви. Адже саме завдяки теології набувається, між іншим, глибшого і ширшого розуміння світу.   

Викладачі богословських дисциплін розширять горизонти і погляди богословських знань, щоб Ви знайшли свій шлях поєднання щоденного життя, праці, зацікавлень і віри. Адже теологія дає нам надію, яка укріплює не тільки віру, але і відкриває правди віри, які допомагають зрозуміти світ, людей, себе, так як це бачить Бог.

Рік складатиметься з 8 модулів, по 4 на семестр і 2 сесії,  розпочнеться  у вересні 2021 р. і завершується видачею сертифікатів у червні 2022 р. Один модуль – це лекції раз на місяць в суботу-неділю, по 4 пари кожного дня, а отже 8 пар на модуль.  

Після закінчення  року слухач курсу отримує сертифікат богослова. Крім того, Папський Університет св. Томи у Римі “Ангелікум” погодився зараховувати пройдені години як свої залікові кредити (European Credit Transfer and Accumulation System – ECTS).

Лектори: о. Петро Балог, о. Домінік Сімон, о. Володимир Кусьнєж, о. Руслан Михалків, о. Ярослав Рудий, о. Олег Шепетяк та інші запрошені лектори на вибрані теми.

Ми запрошуємо всіх,  хто хоче пізнати Бога серцем та душею, через віру та розум, тому що ми стараємося поєднувати ці дороги.

Документи, необхідні для вступу:

1. Заповнити анкету:

– Або з 20 по 30 липня і з 16 серпня по 24 вересня написати на teobiblstudium@gmail.com про свій намір вивчати теологію і ми радо Вам відповімо і надішлемо анкету

– Або заповнити форму і автоматично анкета уже в нас: https://forms.gle/wKno49nqjuMszHsi9

2. Надіслати копію паспорта (заповнені сторінки).

Надсилання документів прирівнюється до заяви на вступ. Зарахування відбувається на підставі співбесіди.

Дата співбесіди 25 вересня 2021 р. 

Пожертва від одного учасника курсу за один модуль становить 500 гривень. Загалом цілий рік – а це 8 модулів і 2 сесії – становитиме пожертву 5.000 гривень

Особам не з Києва надається гуртожиток, а також учасникам лекцій обід.

Навчання відбувається як в Інституті релігійних наук так і онлайн. Тобто у Вас є вибір як брати участь у модулях, а також для тих, хто з певних причин не зможе бути присутнім на лекціях – надаватимуться їх записи.

Розклад модулів:

25-26 вересня 2021

23-24 жовтня 2021

20-21 листопада 2021

18-19 грудня 2021

29 січня 2022 – сесія

12-13 лютого 2022

12-13 березня 2022

2-3 квітня 2022

14-15 травня 2022

18 червня 2022 – вручення сертифікатів

teobiblstudium@gmail.com

Адреса: Україна, 04119, м. Київ, вул. Деревлянська, 13 (ст. м. “Лук’янівська” або “Дорогожичі”)