uken
Home / Новини / Триває набір до навчально-катехитичного центру «Дерево Життя» на 2017 рік

Триває набір до навчально-катехитичного центру «Дерево Життя» на 2017 рік

Навчально-катехитичний Центр «Дерево життя», який діє при Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського в Києві, продовжує набір на новий навчальний рік. Орієнтовний початок – лютий 2017 року (після комплектації групи).

Напрямки підготовки:

  • Катехизація та євангелізація (навчально-формаційний курс для катехитів, євангелізаторів, парафіяльних співпрацівників, вчителів християнської етики). Програма«Для всіх стати всім» (1 Кор 9, 22).
  • Підготовка до шлюбу та подружнього життя (навчально-формаційний курс для катехитів наречених); сімейне консультування / дорадництво. Програма«Співробітники Божої Любові».

Для кого призначені навчально-формаційні програми?

  • Для католиків, які живуть своєю вірою: досвічених катехитів і початківців-помічників, для євангелізаторів і парафіяльних співпрацівників, для членів парафіяльних груп, спільнот і рухів. Для педагогів і всіх, хто відчуває покликання до катехитичного служіння і євангелізації.
  • Для тих, хто хоче брати участь у сімейному душпастирстві та допомагати нареченим готуватися до шлюбу. Для педагогів, психологів, богословів, юристів, економістів, працівників родинних порадень (консультативних пунктів, сімейних центрів, психолого-медико-педагогічних консультацій тощо) і всіх тих, хто відчуває покликання служити сім’ям згідно з наукою Католицької Церкви.

Більше інформації

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*