Духовне Керівництво

20,00 грн.

Автор: Юзеф Августин SJ
Київ: Кайрос, 2015. – 52 с.
Мова: українська
Обкл.: М’яка

Категорія:

Опис

Автор: Юзеф Августин SJ

Духовне керівництво – це справжнє мистецтво, яке вимагає від духівника розважливості, емоційної зрілості та глибокої віри. Автор, Юзеф Августин, пояснює сенс цієї відповідальної місії, а також показує роль та місце духовного керівника в житті людини. Книга, завдяки прозорості та практичності, скерована не тільки до церковного середовища, але й до психологів, педагогів та всіх, хто бере участь у духовній формації людини.

 

Про автора:

images (5) Юзеф Августин (нар. 21 березня 1950) – єзуїт, професор Ігнатіянської Академії в Кракові, проповідник, духовний керівник, аніматор ігнатіянських реколекцій. Закінчив на філософський факультет Товариства Ісуса в Кракові та теологічний в університеті «Bobolanum» у Варшаві. Вивчав катехетику в варшавській Академії Католицької Теології, а також духовність в Григоріанському університеті в Римі. Автор багатьох видань з психології та духовності, вступу до духовного життя, формації священиків та духовному керівництву.

Відгуки

  1. Анна

    Я б назвала її правилом для розвитку. Маленька за обсягом, зрозуміла за змістом, та ще й перекладена гарною українською мовою.
    Але не думаю що буде цікава любителькам мильних опер. Хоча варто спробувати прочитати і їм.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.