Home / Новини / Анонси подій / Навчальна програма «Комунікації для релігійних організацій» відкривається при інституті релігійних наук св. Томи Аквінського

Навчальна програма «Комунікації для релігійних організацій» відкривається при інституті релігійних наук св. Томи Аквінського

6 жовтня 2018 року при Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві стартує перший модуль навчальної програми «Комунікації для релігійних організацій».

У навчальному курсі будуть розглянуті теми побудови репутації Церкви/організації, її взаємодії із зовнішіми аудиторіями, державою, партнерами, створення церковної прес-служби, взаємодії зі світськими та релігійними ЗМІ в Україні, кризові комунікації, просування в інтернеті та соцмережах за допомогою цифрового маркетингу. На прикладах успішних інформаційних кампаній, реалізованих християнськими спільнотами в Україні та світі, учасники курсу навчаться створювати та втілювати власні проекти.

Курс складається з 9 одноденних модулів і систематизує досвід українських громадських та релігійних організацій та дає практичні навички створення прес-служби та керування інформаційними кампаніями у ЗМІ та соціальних медіа.

Викладачі курсу – світські та релігійні журналісти, аналітики, маркетологи, представники прес-служб християнських та благодійних організацій.

Вартість навчання складає 400 грн. за 1 навчальний модуль, який триває 8 годин.

Для запису на курс і отримання детальнішої інформації просимо заповнити реєстраційну форму «Комунікації для релігійних організацій» (реєстрація).

Програма курсу:

Модуль 1. Церква у ЗМІ: побудова репутації. Теорія і практика.

Модуль 2. Зв’язки з громадськістю (PR, комунікації) в Церкві. Організація роботи прес-служби.

Модуль 3. Взаємодія Церкви і ЗМІ: як бути цікавим одне одному.

Модуль 4. Комунікація Церква-держава.

Модуль 5. Організація медіа-заходів.

Модуль 6. Social Media Marketing на службі церковної комунікації.

Модуль 7. Інформаційна кампанія крок за кроком: від планування до реалізації і постмоніторинга.

Модуль 8. Управління репутацією. Антикризовий PR

Модуль 9. Робота християнських ЗМІ. Зустріч в редакціях.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.