Home / Новини / Один рік

Один рік

a2a44b80bead8b89316dd67ed070b108

 

22.10.2014 рівно рік з початку майдану. Запрошуємо Вас згадати як все починалося.

16.00 – показ альманаху #BABYLON’13 (Aula Magna)
17.30 – спілкування з автором (авторами) (Aula Magna).
19.00 – відкриття виставки Пилипа Ярмоли (хол інстиуту).

#BABYLON’13 Кіно громадянського суспільства

21 листопада угода між ЄС та Україною була скасована Віктором Януковичем, який продовжував наступ свого уряду на молоді заклади української свободи і демократії. Українське суспільство не мало іншого вибору, окрім як об’єднатися і діяти, щоб захистити свої свободи і прагнення.

Українські кінематографісти є невід’ємною частиною цього суспільства – вони стали також і невід’ємною частиною боротьби. Коли люди на Майдані почали встановлення наметів і побудову барикад, десять ветеранів українського кіновиробництва створили Babylon’13, щоб забезпечити краще розуміння того, що відбувається навколо них, щоб культивувати ріст громадянського суспільства. Babylon’13 став кінотеатром громадянського протесту, дозволяючи мільйонам розмірковувати над вирішальною роллю, яку вони могли б грати в побудові нової України. Фільми про надзвичайні дії простих українців допомогли зробити зміну в мисленні звичайних людей, виховати чесність та справедливість.

Незважаючи на проблеми революції, окупації і війни, робота продовжується і сьогодні. Творчий і різноманітний колектив з понад 40 осіб об’єдналися навколо цієї місії, у тому числі приголомшені подіями студенти, які знаходяться на одному рівні з відзначеними майстрами кіно. Babylon’13 також об’єднав свої сили наряду з українськими громадськими і журналістськими організаціями, таких як HromadskeTV, Euromaidan SOS, Центр UA, AutoMaidan та інші. Результатом цієї співпраці є серія документальних фільмі, за підтримкою телеканалу 1 +1, названий “Зима, що нас змінила”. Через історії людей та їх ініціатив протягом останніх семи місяців ми виявили фундаментальну трансформацію української нації.

Ми підготували більше 140 фільмів і задокументували більше 1000 годин подій, пов’язаних з “Революцією Гідності”. Ця робота привернула увагу враженої аудиторії, яка постійно зростає, ьти, що дає інноваційний формат відкритих та доступних веб-документальних фільмів. Наші фільми на YouTube отримали майже 4 мільйони переглядів і більше 25000 підписників, що сприяють по-справжньому глобальній аудиторії. Популярні і авторитетні міжнародні мережі звернули увагу на нас, в тому числі CNN, AlJazzera, ITN та інші, які транслюють наші фільми, дозволяючи історії формування громадянського суспільства України бути показаній ще більш широкої аудиторії. Члени нашої команди були запрошені більш ніж на 200 показів, заходів та фестивалів у десятках країн і були нагороджені за свої громадянські і кінематографічних досягнення.

Хоча історія показує ряд проблем, українці починають будувати потужне і міцне громадянське суспільство. Проте справжня революція свідомості відбудеться тільки тоді, коли десятки мільйонів українців зможуть мати індивідуальне та колективне мислення в житті так, щоб домогтися нового демократичного і процвітаючого майбутнього. Розповідь про історію через кінематографію – це те, що буде мотивувати до нового відображення сучасних подій і сприяти новій особистій і національній повазі.

Це місія, яка рухає Babylon’13 вперед.

Facebook

Пилип Ярмола

Пилип Ярмола

22.11.2014 – 22.12.2014

“Останні події в Україні не можуть не зачіпати за живе. Кожен хоче зробити свій внесок у розвиток нашої держави. Хто чим може, бо зараз це необхідно… Малюнок – один зі способів, який я обрав з цією метою. Мої твори – це невеличкий внесок в багату українську культуру. Звісно, це не використаєш на полі бою, але кожен має робити цей внесок на своєму рівні, використовуючи наявні можливості.

Мовне питання для мене ніколи не було проблемою. Мова – не основний критерій оцінки людини. Однак питання території, її цілісності дуже важливий, бо не можна відпускати те, що не одне століття виборювали наші предки. Питання культури постає зараз ще гостріше,оскільки тривалий час темп її розвитку був значно заповільнений. Потік маргінальних серіалів, попсової музики, конвеєрних картини – частина інформаційної війни нашого ворога, який у важкий для нас момент вставив нам ножа в спину. Саме тому сьогодні розвиток культури повинно стати одним із ключових питань. Культура – найважливіший з елементів, який формує свідомість нації. Розвиваючи культуру й мистецтво зокрема, ми розвиватимемо й нашу державу. Тож Слава Україні!”

Facebook

Вхід вільний.

Під час події, Ви матимете змогу залишити пожертву на потреби військової частини А4176

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.