uken
Home / Новини / Осінній Октаба-пікнік збирає друзів!

Осінній Октаба-пікнік збирає друзів!

Навчальний рік в Інституті потихеньку набирає обертів, і саме час ловити бабине літо на традиційному пікніку з отцем Петром Октабою ОР! Цього року він припадає на 30 вересня, суботу, – приходьте, приєднуйтеся, приводьте друзів.

Коронні страви пікніка – шашлики, зокрема вегетаріанські, та печена картопля. На приготування столу потрібно здати по 80 гривень Галі Глодзь (яку легко впізнати за зеленим волоссям); це можна зробити у п’ятницю, найближчу або наступну. Додатково з собою варто взяти: питну воду; якусь смачну їжу, не заплановану в основній програмі; щось на чому сидіти та у що пограти.

Збираємося, як завжди, о десятій ранку в кав’ярні Інституту (вул. Деревлянська, 13, поверх 2), звідки вирушаємо маршруткою на Труханів острів. Об одинадцятій будемо на зупинці “Парк Дружби народів” на Московському мосту – якщо вам зручніше, можете приєднатися там (але в такому разі дуже важливо не спізнитися). Якщо ж дощитиме або земля буде волога, пікнік відбудеться в саду Інституту, тому не бійтеся погоди.

Про всяк випадок – контакти Галі Глодзь: 066 412 28 24, verbava@gmail.com

Подія на фб

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*