uken
Home / Відео / «Ви є невід’ємною частиною великої історії, в якій віра виявила себе»: папський легат до української молоді під час молитовних чувань у Києві

«Ви є невід’ємною частиною великої історії, в якій віра виявила себе»: папський легат до української молоді під час молитовних чувань у Києві

Крістоф Шенборн

Джерело: www.credo-ua.org

Папський легат, кардинал Крістоф Шенборн, Архиєпископ Відня та Ординарій для вірних візантійського обряду в Австрії, у середу, 10 грудня взяв участь у молитовному чуванні за перемогу добра в Україні з нагоди 25-ї річниці здобуття свободи УГКЦ в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ в Києві.

«Є зворушливим моментом молитися сьогодні разом з вами у цьому соборі, і вітати усіх вас від імені Святішого Отця Папи Франциска! – наголосив кардинал Крістоф Шенборн під час чувань. – В особливий спосіб вітаю сьогодні молодь! Ви є невід’ємною частиною великої історії, в якій віра виявила себе».

«Папа Франциск вжив зворушливий образ для Церкви – вона повинна стати “польовим госпіталем” для тих людей нашого суспільства, які є зраненими, виходити до тих, хто страждає. І я був зворушений почути, що Церква власне і була польовим шпиталем для поранених на Майдані… Це незвичайний образ! – сказав папський посланець. – Християни в Україні живі! – це те, що я беру до свого серця і те, з чим я повертаюсь».

«Те, чим живе Україна сьогодні, має стати взірцем для інших країн світу», – додав він.

Крістоф Шенборн

Джерело: telegraf.com.ua

Звертаючись до українців, кардинал зазначив: «Ви мусите захищати свою країну – це ваше право і ваш обов’язок. Але без ненависті. Тільки тоді, коли немає ненависті в наших серцях, ми можемо перемогти ненависть». «Христос на хресті встановив мир у своїй власній особі», – підкреслив він.

Папський легат також передав українцям їхньою мовою вітання від Святішого Отця: «Папа Вас любить і складає подяку Богові за Вашу великодушність і жертвенну любов до Бога та своєї землі. Папа з любов’ю молиться за Вас та за весь український народ, який сьогодні так страждає. І від усього серця благословить всіх Вас».

Участь у чуванні взяв і віце-директор Інституту релігійних наук св.Томи Аквінського отець Петро Балог ОР. «В Патріаршому Соборі Воскресіння Христового – було чудове молитовне чування!», – зазначив він на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Текст: Лілія Харитонова

Крістоф Шенборн

Джерело: hilarion.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.