Home / Про нас / Історія і місія

Історія і місія

А Господа Христа святіть у ваших серцях, завжди готові дати відповідь кожному, хто у вас вимагає справоздання про вашу надію… (1 Петра 3, 15)

Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві – це римо-католицький вищий богословський навчальний заклад, заснований 1992 року. Інститут сприяє глибшому порозумінню між представниками різних християнських конфесій, промує діалог між вірою і розумом, Церквою і сучасним світом. Тут навчаються як християни, так і ті, що прагнуть відкрити для себе багатство християнської спадщини.

Трирічна (бакалавр) або п’ятирічна (магістр) програма навчання (вечірня форма) включає предмети з філософії, теології, духовності та історії Церкви. Наш Інститут – єдиний в Києві, де можна вивчати західну теологію. Випускники отримують диплом європейського зразка, підтверджений Папським університетом св. Томи Аквінського «Angelicum» в Римі. Також з 2017/18 н.р. Інститут релігійних наук розпочав спільний проект із Національним педагогічним університетом ім. М.П. Драгоманова. Це дає можливість отримати диплом державного зразка в НПУ.

Інститут релігійних наук не має державної акредитації в Україні.

Наші цінності:

  • відкритість на Істину
  • взаємоповага і пошана гідності кожної людини
  • прагнення знань, аби бути вільними й спроможними свідчити іншим про свою віру й надію.

Наші студенти: від 18 до 60 років, без конфесійних обмежень – тут навчаються римокатолики, грекокатолики, православні, протестанти й агностики.

Вподобай нас на фейсбуці!

3 коментарі

  1. Преподи класні!

  2. …Кем работать после Вашего Института подскажите ,вообще ,в частности,если есть проблемы со здоровьем?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.