uken
Home / Новини / Свято завершення навчального року 2014/15 (фоторепортаж)

Свято завершення навчального року 2014/15 (фоторепортаж)

34
Останньої пʼятниці червня, 26-го ввечері, в Інституті релігійних наук св.Томи Аквінського в Києві святкували завершення навчального року. Студенти, вільні слухачі, заочники, абітурієнти, випускники разом з викладачами взяли участь у Службі Божій в каплиці Інституту, після чого продовжили спілкування в дружній неофіційній атмосфері на фуршеті (дякуємо за підготовку частування Юлі Карпицькій!) З проповіддю на Месі до вірян звернувся душпастир Інституту, отець Петро Октаба ОР, а співслужили йому директор отець Войчех Сурувка ОР та віце-директор Петро Балог ОР.

12_
Юля Бойко, новообраний президент студентського самоврядування Інституту, поділилася своїми враженнями від свята:

Хоча самі отці-домініканці більше святкують початок навчального року і, звісно, спомин св. Томи Аквінського, все ж подяка Богу за навчальний рік, як на мене, дуже важлива! Хіба ми, студенти, не ставимось до знань, які отримуємо, як до чогось, що належить, і беремо, не дякуючи? Це питання я задавала собі і знайшла відповідь: я хочу дякувати Богові за знання, викладачів і спільноту студентів!

Отець Петро Октаба на Літургії промовив слова з Євангелії до нас, в той день було про зцілення прокаженого (Мт 8:1–4). Душпастир особливо звертав увагу на два аспекти нашого життя. Перший – коли перебуваєш на горі з Господом, другий – коли сходиш з гори і служиш ближньому, тобто жертвуєш себе. Звісно, є спокуса залишитись на горі, набираючись теоретичних знань з теології і жодним чином не застосовуючи їх на практиці. Чи взагалі перебувати поза спільнотою Церкви і спілкуванням з Богом. Але нам треба бути і на горі, і не боятися сходити додолу, щоб нести світло свого досвіду тим, хто шукає Істини.

Наш Господь молився особливо за єдність вірних і велика Йому подяка, що нас громадить навколо вівтаря, де Сам складає найдосконалішу подяку…

4

Дякуємо усім, хто не злякався дощу і прийшов розділити радість спілкування з друзями!
До зустрічі в новому навчальному році!

Фото: Ольга Рибачук, Олександр Кривенко
Фотоальбом: FB VK g+

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.