uken
Home / Новини / Тренінг «Від травми до нових сенсів» (15.11., 10:00)

Тренінг «Від травми до нових сенсів» (15.11., 10:00)

15_11 15 листопада, в суботу, в Інституті релігійних наук відбудеться психологічний семінар-практикум «Від травми до нових сенсів». Усвідомити свої психологічні травми і знайти можливості звільнення від них допомагатимуть психологи-психотерапевти Катерина Гончар та Олена Омельченко. Початок о 10:00.

Про тренінг:

Шлях цілісності особистості пролягає через пізнання себе та свого травматичного досвіду. Коли ми усвідомлюємо, що травма – це ще не кінець життя, приймаємо та адекватно переживаємо її, то можемо навчитися жити з нею, ставити в житті нові цілі, бачити нові сенси, відкривати та використовувати власні ресурси. Психологічні травми, які ми не прийняли, не усвідомили та не пережили, не дають нам можливості жити повноцінним життям та радіти йому. Вони, як ланцюги на лапах орла, не дозволяють нам злетіти в небо.

Мета тренінгу:

  1. Наблизитись до зрозуміння власних психологічних травм, їх впливу на наше життя, побачити можливість їх вирішення.
  2. Познайомитись з психотерапією NEST (New Experience for Survivors of Trauma – Новий досвід для тих, хто пережив травму)*, набрати терапевтичні групи.

Ведучі тренінгу:

Катерина Гончар – психолог-психотерапевт, кандидат філософських наук, культуролог, член міжнародної організації NEST (New Experience for Survivors of Trauma), УСП (Української спілки психотерапевтів), ППС (Польського психіатричного союзу).

Олена Омельченко – психолог-психотерапевт, член міжнародної організації NEST (New Experience for Survivors of Trauma), УСП (Української спілки психотерапевтів).

Кошт: 120 грн.

Адреса: вул. Якіра, 13 (ст.м. «Лукʼянівська»), Інститут релігійних наук в Києві.

* Більше інформації про психотерапію NEST можна знайти на сайті: www.psy-nest.net

Увага! Реєстрація на тренінг обовʼязкова!

Зареєструватись або задати запитання щодо тренінгу можна за телефонами:

096 317 06 95
097 756 30 09
063 790 17 42
063 698 65 27

Сторінка в ФБ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.