uken
Home / Новини / День памʼяті святого Томи Аквінського

День памʼяті святого Томи Аквінського

27 січня в Інституті релігійних наук відсвяткували день памʼяті святого Томи Аквінського – покровителя Ордену Домініканців. На Святу Месу з цієї нагоди зібралися студенти, випускники, викладачі, співробітники та друзі інституту.

Літургію очолив директор інституту о. Войчех Сурувка ОР та звернувся до гостей свята з проповіддю. Отець згадав про слова Папи Франциска, який під час свого виступу в Європейському парламенті звертає увагу делегатів на кризу віри та характеризує Європу як бабусю, що більше не може давати життя. Проте отець Войчех звернув увагу, що бабусі та дідусі передають нам, дітям, найцінніше – досвід та мудрість життя.

«Церква не буде розвиватися, якщо не отримуватиме цієї мудрості – мудрості минулого покоління, – наголосив директор інституту. – Розум і віра, закон природи і закон благодаті – це те, що нам передають наші бабусі та дідусі. І це великий дар, що у нас є такий святий, покровитель Тома Аквінський, який передає Церкві своє слово, у котрого ми навчаємося та який завжди заступається за нас», – сказав під час проповіді о. Войчех.

Після Святої Меси відбулася презентація книги Френсіса Селмена “Святий Тома Аквінський. Учитель істини” за участі філософів та викладачів інституту Андрія Баумейстера і Олега Хоми.

Юлія Карпицька, редакторка видавництва «Кайрос», завдяки якому книга побачила світ в українському перекладі, представила нове видання та анонсувала нову серію «Просто про складне». Першою книгою з цієї серії стала, власне, праця Френсіса Селмена. Детальніше про книгу читайте у статті “Розмова з видавцями нової книжки про теологію Томи Аквінського” на КМЦ.

Після презентації свято продовжилося фуршетом для гостей та неформальним спілкуванням у стінах інституту.

Фотозвіт події на Facebook >>>

www.tomainstytut.org

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.