uken
Home / Новини / В каплиці Інституту релігійних наук відмовили Хресну дорогу

В каплиці Інституту релігійних наук відмовили Хресну дорогу

піст У першу п’ятницю Великого посту – п’ятницю після Попільної Середи – в каплиці Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського в Києві відмовили Хресну дорогу.

Основні моменти страждань Спасителя відтворили в пам’яті разом із студентами отці-домініканці: Генеральний вікарій Ордену Проповідників Росії та України о. Яцек Дудка ОР, душпастир інституту о. Петро Октаба ОР, а також о. Петро Балог ОР і о. Андрій Камінський ОР. Молитва була відмовлена також і за загиблих на Майдані та на війні, за мир в Україні.

«Боже, Отче Всемилостивий, приходимо перед Твій Престол і, єднаючись зі Стражданнями Твого Сина, ввіряємо себе, нашу країну та все людство Твоєму Милосердю. Через Христа, Господа нашого», – такими були вступні слова цієї молитви.

Ініціатором проведення Хресної дороги в каплиці навчального закладу виступила вчений секретар Інституту Катерина Рассудіна. Текст молитви, за яким присутні, молячись в єдності зі скорботною Богородицею, пройшли 14 стоянь, у думках супроводжуючи Спасителя на Голгофу, написала студентка Інституту Юлія Бойко.

Як розповіли студенти Інституту релігійних наук,

«відмовляння Хресної дороги допомагає глибше усвідомити любов Ісуса. Його жахливі страждання, яких Він зазнав заради спасіння людей, Його слухняність волі Небесного Отця, вчать переносити випробування земного життя та смиренно нести посланий Богом хрест».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.