Home / Новини / Анонси подій / Запрошуємо на вечір органної музики [10 січня 2018]

Запрошуємо на вечір органної музики [10 січня 2018]

10 січня 2018 року о 18:15 запрошуємо вас на вечір органної музики.

Виконавиця – ЮЛІЯ ЛАНДАУ, клас заслуженої артистки України О.В. Дмитренко.

У програмі прозвучать твори композиторів ХVIII – XIX ст. Це композитори – сучасники Й.С. Баха: Й. Пахельбель, Й.Л. Кребс; Органна прелюдія Й.С. Баха та велика соната у трьох частинах композитора епохи Французького романтизму А. Гільмана.

Вхід вільний

Подія на Facebook >>>

Детальна програма

Й.Л. Кребс – Маленька прелюдія та фуга соль мажор (5 хв.)

Й. Пахельбель – Чакона фа мінор (8 хв.)

А. Гільман – Соната №1 ре мінор у трьох частинах: (35 хв.)

  • І – Introduction et Allegro
  • ІІ – Pastorale
  • ІІІ – Final

Й.С. Бах – Хоральна прелюдія «Wenn wir in hochsten Noten sein» (4 хв.)

Біографічна довідка

Органістка Юлія Ландау народилася у м. Прип’ять. Батьки Юлії працювали на чорнобильській станції. Після Чорнобильської аварії родина переїхала жити до Києва, де дівчина вперше у Національному Будинку органної та камерної музики почула орган.

Музичну та загальноосвітню школу Юлія закінчила у м. Славутич, де вона проживає й зараз. Органну освіту Юлія Ландау здобуває у Києві, в органному класі заслуженої артистки України органістки Ольги Дмитренко. Займається з наполегливістю та ентузіазмом – на органні заняття Ю. Ландау приїжджає щотижня рейсовим автобусом Славутич-Київ ось вже п’ятий рік.

За час навчання у Києві Юлія брала активну участь в органних майстер-класах професорів Моцартеума – Херіберта Метцгера (Зальцбург), Вищої школи музики – Маркуса Віллінгера (Нюрнберг) та отримала від них блискучі відгуки. Також брала участь у майстер-класах професора Жана-Батіста Моно (Париж), коли він приїздив до Києва з концертом.

На професійне зростання молодої органістки вплинуло також знайомство з органами різних систем – п’ятьма історичними органами Зальцбурзької катедри, великого бамберзького органу, нового органу швейцарської фірми Metzler у м. Херцогенаурах (Німеччина), органами Польщі, України.

У репертуарі органістки представлена музика ХVIII – XXI століть. Велике місце займає органна музика українських композиторів: М. Колесси, М. Шуха, В. Назарова та інших.

Дуже важливою для Юлії була підготовка програми до 30-річчя Чорнобильської трагедії, в рамках якої було представлено Симфонію «Чорнобиль» М. Тарівердієва, поєднану з творами Й. С. Баха. Ця програма була виконана у Києві, Славутичі, Бердянську та супроводжувалась слайдами фото з сімейного архіву. Цікавою подією для мешканців Славутича та гостей міста став органний концерт Ю. Ландау під відкритим небом, який проводився у рамках Міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86».

Органістка грає багато сольних концертів у органних залах, католицьких та лютеранських храмах України та за кордоном. Вдосконалення органної гри, велику концертну практику Юлія поєднує з просвітницькою діяльністю.

Нещодавно завдяки ентузіазму та ініціативі Юлії Ландау місто Славутич отримало новий концертний цифровий орган провідної італійської фірми, завдяки чому органні концерти в Славутичі стали постійними та систематичними. Майже всі свої концерти Юлія супроводжує власним коментарем.

www.tomainstytut.org

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.