uken
Home / Новини / Великодні реколекції Lectio Divina (12–14 лютого)

Великодні реколекції Lectio Divina (12–14 лютого)

73315ab36fe7700114ba5f34270591c7

Будьте ж милосердні, як і Отець ваш милосердний! (Від Луки 6:36)

Початок: 12 лютого (пт), 19:00
Кінець: 14 лютого (нд), 19:00

Lectio Divina (лат. «побожне духовне читання») є формою молитви на основі поглибленого читання біблійних текстів. Це – можливість зупинитися в життєвій метушні і вибудовувати свої відносини з Ісусом Христом, воплоченим Словом. Найважливішими під час зустрічі є особлива молитовна атмосфера і внутрішнє замовкання, що допомагає духовному дослідженню Слова, яке ніби пронизує всю сутність особи і перемінює її.

Під час тривання реколекцій передбачається індивідуальна розмова для кожного учасника з духовним керівником.

Ведучій: о. Андрій Каміньський ОР – римо-католицький священик, викладач теології духовного життя.

Треба мати з собою Біблію, зошит, ручку, капці, звичайний годинник (бажано із будильником, оскільки на час реколекцій вимикаємо мобільні телефони).

Реколекції проходитимуть за адресою: вул. Якіра, 13 (ст. м. «Лукʼянівська» або «Дорогожичі»), Інститут релігійних наук

Кошт участі: 300 грн

Кількість місць обмежена. Обовʼязкова реєстрація в Ірини Дідушко: (098) 024 81 26 або (099) 212 85 76, rina_didushko@ukr.net

12-14_02_2016_publish

В рамках переживання Великодня також заплановані наступні заходи з отцем Андрієм Каміньським ОР: спільний перегляд х/ф “Страсті Христові” (12 березня, сб) та Хресна дорога на території Бабиного Яру (19 березня, сб).

Ювілейний рік Божого Милосердя

8 грудня Папа Франциск проголосив Рік Милосердя, гаслом якого є: «Будьте ж милосердні, як і Отець ваш милосердний!» (Від Луки 6:36). Це і буде темою наших розважань на Lectio Divina.

«Хочемо жити цим Ювілейним Роком у світлі слова Господнього: милосердні як Отець. Євангеліст нагадує вчення Ісуса, який каже: «Будьте ж милосердні, як і Отець ваш милосердний!» (Лк 6, 36). Це життєва програма, вона важка, але водночас багата на радість і мир. Наказ Ісуса звернений до тих, хто слухає Його голос (пор. Лк 6, 27). Аби бути здатними до милосердя, ми повинні насамперед налаштуватися на слухання слова Божого. Це означає поновне відкриття цінності тиші, аби могти медитувати над словом, що звернене до нас. У цей спосіб буде можливою контемпляція [молитовне споглядання] Божого милосердя і прийняття його як власного стилю життя».

Повний текст булли Misericordiae vultus («Обличчя милосердя»)

pist_A4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.