uken
Home / Новини / Відкрита лекція Брайана Відбіна «Суспільство у кризі і Старий Завіт» відбудеться 3 березня в Інституті релігійних наук

Відкрита лекція Брайана Відбіна «Суспільство у кризі і Старий Завіт» відбудеться 3 березня в Інституті релігійних наук

Роберт Браян Відбін (Dr. Bryan Widbin)

Д-р Брайан Відбін (Dr. Bryan Widbin)

Запрошуємо усіх охочих відвідати відкриту лекцію «Суспільство у кризі і Старий Завіт» д-ра Брайана Відбіна (Dr. Bryan Widbin), професора Теологічної семінарії Альянс у Нью-Йорку (США). Вона відбудеться в четвер, 3 березня, в Інституті релігійних наук в Києві (вул. Якіра, 13, поверх 2, ауд. 207). Початок о 18:30. Вхід вільний.

Д-р Відбін є запрошеним викладачем курсу «Політичне богослов’я у Старому Завіті: теологія кризових станів суспільства» в Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова. Також він є учасником американо-українського проекту щодо вирішення кризової ситуації в Україні. Знавець історичного, релігійного і культурного контексту Близького Сходу, науковець розглядає Старозавітній текст як богословську реакцію на чотири епізоди політичної та соціально-економічної кризи у стародавньому Ізраїлі. Ця реакція створила біблійний ідеал справедливості у суспільстві, що сьогодні має важливе прикладне значення.

«Лекція буде торкатися актуальних для нас тем: війна, корупція, – коментує біблеїст, викладач Інституту релігійних наук в Києві о. Петро Октаба ОР. – Професор хоче вказати актуальність Старого Завіту для України».

Репортаж

3 коментарі

  1. Дуже круто було! Доктор Відбін показав на скільки широко можна розглядати Святе Пписьмо. Я був вражнеий.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.