uken
Home / Новини / Виставка «Папа свободи» відкриється 15 жовтня в Інституті релігійних наук

Виставка «Папа свободи» відкриється 15 жовтня в Інституті релігійних наук

 

15 жовтня об 11:30 у приміщенні Інституту Томи Аквінського (вул. Деревлянська, 13) відбудеться відкриття виставки «Папа свободи», присвяченої постаті Св. Івана Павла ІІ. Виставка приурочена традиційному Папському дню та проходитиме у рамках урочистостей з нагоди надання імені Івана Павла ІІ одній з вулиць у Києві. Виставка працюватиме до 22 жовтня, після чого вирушить до Фастова, Бердичева та Житомира.

Виставка «Папа свободи» оповідає про вплив Папи-поляка на відновлення незалежності серед народів Європи у 80-х роках минулого століття. Вона складається з близько 30 стендів з фотографіями Святішого Отця, які представляють знакові моменти його понтифікату та фрагменти найважливіших виступів, присвячених проблематиці свободи та іншим питанням, що стосуються інших суспільних проблем. Ці виступи, свого часу, він виголошував у Європарламенті, штаб-квартирі ООН та польському сеймі.

Особливу частину виставки складає інформація про зустрічі Івана Павла ІІ з найважливішими постатями зі світу політики минулих десятиліть, серед яких – Вацлав Гавел, Тадеуш Мазовецький, Ясір Арафат, Гельмут Коль, Фідель Кастро тощо.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.