Home / Новини / Запрошуємо на публічну лекцію о. Войчеха Сурувки ОР, який розповість про філософське підгрунтя спадщини апостола Павла

Запрошуємо на публічну лекцію о. Войчеха Сурувки ОР, який розповість про філософське підгрунтя спадщини апостола Павла

“Не будьте винні нікому нічого, крім того, щоб любити один одного. Бо хто іншого любить, той виконав Закон”. (Рим 13:8)

Апостола Павла богослови називають “іудеєм іудеїв”, політики – революціонером, а філософи – людиною, який обгрунтував універсалізм, тим самим заявивши, що любов, як і істина, не терпить розбіжностей.

Теолог о. Войчех Сурувка ОР розповість про філософські ключі, необхідні для розуміння збереженої спадщини апостола Павла і про те, як один з перших християнських проповідників знаходить основний зв’язок між універсалізмом і харизмою, між силою універсального спілкування і повною самовіддачею.

З лекції ви дізнаєтесь про філософський погляд на особистість і послання апостола Павла. Про те, чому його проповіді вважають політичним богослов’ям і як сучасний французький філософ Ален Бадью розгледів у ньому прообраз політика-революціонера, здатного не ділити людей на “своїх” і “чужих”. Яку роль швейцарський кардинал XX століття Ханс Урс фон Бальтазар відводить Павлу в політичному сузір’ї і чим філософський метод, відкритий апостолом в своїх політичних проповідях може бути корисний сучасному світові, що зіткнувся з кризою демократії.

—–
Апостол Павло (уроджений Саул (Савло) “випросив, вимолив”) – “апостол язичників”, не входить до числа дванадцяти апостолів.
Чотирнадцять послань Павла складають значну частину Нового Завіту і є одними з головних текстів християнського богослов’я.

Войчех Сурувка – католицький священик, домініканець, теолог, директор Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві.

Вартість: 200 гривень

Продаж квитків >>> 

▪ Дата: 12 вересня (середа)

▪ Місце: м. Лівобережна, вул. Ентузіастів, 51/24 (бібліотека ім. Є. Кравченко)

—————-
Otium.Academy проводить цикл публічних лекцій “Зустрічі з Великими”. Якщо вчитися, то у найкращих серед найкращих. В історії гуманітарних наук були генії, чий досвід, чия творчість заслуговує на особливу увагу. Ми знайшли найкращих провідників, які допоможуть познайомити слухачів з Великими через діалог з ними, поєднуючи досвід минулого з викликами сучасності.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.