uken
Home / Новини / Завершення академічного року

Завершення академічного року


Дорогі друзі! Щиро запрошуємо відсвяткувати разом завершення академічного року в Інституті релігійних наук! В четвер, 22 червня, о 18:00 в каплиці Інституту (вул. Деревлянська, 13, поверх 1) відбудеться Служба Божа, після якої – фуршет і неформальне спілкування наших студентів, випускників, викладачів, співробітників і друзів. Чекаємо на вас!

2 comments

 1. Ганна Осадча

  Скажіть, будь ласка, чи можна відвідати Ваш цікавий захід людям, які не можуть похвалитися дружбою з Вашим Інститутом, а скорще є зацікавленими симпатиками. Чи може расповсюджується на вірян інших християнських це запрошення відсвяткувати разом завершення академічного року в Інституті релігійних наук. Як вартість вступного внеску, або вхідного квитка. Дякую!

  • Доброго дня, Ганно! Перепрошую, що тільки зараз відповідаю на Ваш коментар щодо завершення академічного року в Інституті. Ми завжди відкриті до симпатиків, щиро запрошуємо на наступні заходи, сміливо приходьте, без вагань! Жодного вступного внеску або вхідного квитка не передбачено, якщо про це не написано окремо.
   Якщо хочете, можна отримувати поштову розсилку з інформацією про цікаві заходи в Інституті і не тільки, пов”язані з релігією, культурою, філософією, музикою тощо.
   І до зустрічі на наших майбутніх заходах!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*