о. док. Петро Балог ОР, м. Київ

Священник-домініканець, викладач богословських наук (догматичне богослов’я). Директор Інституту та НКЦ «Дерево життя»

Наталія Сиротич, м. Київ

Дитячий психолог, кандидат педагогічних наук, арт-терапевт, член Асоціації дитячих та сімейних психологів України, член Української Асоціації Християнської психології, фахівець з волонтерства БФ «Карітас-Київ», автор книжок і статей для дітей та батьків, автор та тренер психологічних тренінгових курсів для підлітків. У нас викладає педагогіку, психологію та соціальне волонтерство.

Лілія Обшта, м. Бердичів

Психолог, психотерапевт. Дитячий нейропсихолог, терапевт із сенсорної інтеграції. Спеціалізується у напрямках: «Психодрама», «Клінічне консультування дітей та підлітків. Травматерапія». У нас викладає поглиблені психологічні дисципліни та монографічні семінари.

о. Олег Саламон, м. Львів

Доктор біблійних наук, військовий капелан. Психолог, психотерапевт. Асистент кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи, ЛНУ ім. І. Франка. Спеціалізація: сімейно-дитяча, травми і кризи. У нас викладає біблійні науки, психологічні дисципліни, а також основи консультування та сімейного душпастриства.

с. Франциска Туманевич, м. Житомир

Психолог, докторантка канонічного права. Церковний юрист (суддя Єпископського суду Київсько-Житомирської дієцезії РКЦ в Україні). Ведуча формаційних зустрічей для родин у Житомирі. У нас викладає канонічне право з акцентом на сімейне право, а також психологічні та канонічні основи підготовки наречених до шлюбу.

п. Геня Самборська, м. Київ

Всеукраїнський фонд «За гідність людини». Human Life International – Europa. HLI Ukraine. Інструктор із методів розпізнавання плідності.

п. Ірина Табака, м. Люботин

Вчитель симпто-термального методу розпізнавання плідності, катехит

о. Домінік Марі Сімон ОР, м. Київ

Священник-домініканець, викладач богословських наук (догматичне богослов’я)

о. Петро Октаба ОР, м. Київ

Священник-домініканець, викладач богословських наук (Святе Письмо), душпастир студентів

п. Катерина Рассудіна, м. Київ

Кандидат філософських наук. Викладач філософської антропології та філософії виховання

о. ліц. Тарас Костик, м. Стрий

Керівник сімейної порадні при Інституті душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни. Священник, викладач болословських наук (моральна теологія, теологія родини) та методологічних основ підготовки наречених до шлюбу.

с. ліц. Христофора Буштин, СНДМ

Директор Католицької школи у Києві. Катехит і викладач педагогічних дисциплін, професійної етики та суміжних дисциплін, експерт у сфері католицької педагогіки та шкільництва.

Олексій Браславець

Педагог, економіст, юрист. Докторант канонічного права. Викладач педагогічних дисциплін, економічних дисциплін, а також змішаних модулів (державне і канонічне право).

о. ліц. Юстин Міщенко OSPPE, м. Бровари

Священник-паулін, викладач болословських наук (моральна теологія, теологія родини) та основ душпастирського служіння в парафії