Теологія як пізнання Бога і рефлексії на Об’явлення, дозволяє нам глибше розвинути розумове пізнання того, що нам об’явив Бог.

Експерти католицької богословської думки в Україні відповідатимуть на питання, чи варто вірити і як належить вірити. Це буде як світло, що роз’яснюватиме складні питання, які виникають і виникатимуть у тих, які шукають Істину. Наші богослови в межах теологічних предметів навчатимуть слухачів, як шукати відповіді на питання віри і вчення Церкви. Адже саме завдяки теології набувається, між іншим, глибшого і ширшого розуміння світу.   

Викладачі богословських дисциплін розширять горизонти і погляди богословських знань, щоб Ви знайшли свій шлях поєднання щоденного життя, праці, зацікавлень і віри. Адже теологія дає нам надію, яка укріплює не тільки віру, але і відкриває правди віри, які допомагають зрозуміти світ, людей, себе, так як це бачить Бог.

Рік складатиметься з 8 модулів, по 4 на семестр і 2 сесії. Один модуль – це лекції раз на місяць в суботу-неділю, по 4 пари кожного дня, а отже 8 пар на модуль.  

Після закінчення  року слухач курсу отримує сертифікат богослова. Крім того, Папський Університет св. Томи у Римі “Ангелікум” погодився зараховувати пройдені години як свої залікові кредити (European Credit Transfer and Accumulation System – ECTS).

Лектори: о. Петро Балог, о. Домінік Сімон, о. Руслан Михалків, о. Ярослав Рудий, о. Олег Шепетяк та інші запрошені лектори на вибрані теми.

Ми запрошуємо всіх,  хто хоче пізнати Бога серцем та душею, через віру та розум, тому що ми стараємося поєднувати ці дороги.

1 травня 2023р. – 15 вересня 2023 р.

Для вступу на богословські студії, необхідно:

Пожертва від одного учасника курсу за один модуль становить 500 гривень. Загалом цілий рік – а це 8 модулів і 2 сесії – становитиме пожертву 5.000 гривень

Під час сесій є можливість ночувати у готелі при монастирі за попередньою домовленістю.

Навчання відбувається як в Інституті релігійних наук так і онлайн. Тобто у Вас є вибір як брати участь у модулях, а також для тих, хто з певних причин не зможе бути присутнім на лекціях – надаватимуться їх записи.

Розклад модулів буде оголошено пізніше

teobiblstudium@gmail.com

+380632319131

Адреса: Україна, 04119, м. Київ, вул. Деревлянська, 13 (ст. м. “Лук’янівська” або “Дорогожичі”)

Сергій Кочмарський, слухач Богословських студій 2021-2022

Оксана Колесник, слухачка Богословських студій 2021-2022

Артур Рибчук, слухач Богословських студій 2021-2022

Алла Поліщук, слухачка Богословських студій 2021-2022