Verbum – це один із проєктів Інституту святого Томи Аквінського, який уже понад 25 років діє в Києві.

Його працівники й вихованці вирішили запропонувати нову платформу в інтернет-просторі, щоб говорити про довколишню реальність із перспективи віри.

Утім, ми прагнемо не тільки описувати, а й формувати релігійність ХХІ століття – свідому, зрілу, духовно поглиблену, відкриту до зустрічі з довколишнім світом і соціально заангажовану. Таку релігійність, яка ґрунтована на тисячолітній традиції Церкви й готова до зустрічі з сучасністю.

У контексті «віри, що шукає розуміння» Verbum є своєрідною школою критичного мислення, що допомагає розуміти світ крізь призму віри, міждисциплінарною лабораторією генерування та передання християнських сенсів, розширення інтелектуальних і духовних горизонтів усіх тих, які прагнуть істини.

Часопис об’єднує теологів, філософів, науковців, журналістів, митців, експертів та лідерів думок, які ініціюють публічні дискусії щодо найважливіших питань у таких царинах, як релігія, церква, культура, історія, мистецтво, політичний та економічний розвиток, суспільство, духовне життя та багато інших.

КОНТАКТИ

Редакція Verbum

вул. Деревлянська, 13; м. Київ, 04119

e-mail: info@verbum.com.ua

Веб-сайт:  https://www.verbum.com.ua/

Сторінка у Facebook