Інформація

Найкращі біблісти України об’єдналися, щоб поділитися з Вами своїм захопленням Біблією, розказати як Вона промовляє у сучасному світі до кожного з нас уже тепер. На основі біблійних предметів вони вибрали теми, які найкраще дають відповіді на виклики сьогодення, на ситуації з якими зустрічається кожен, на питання, які кожен собі ставив, беручи у руки Біблію.

Це зовсім новий формат, заснований на базі Інституту релігійних наук, формат, який змінить Ваше ставлення до цієї Книги, який повністю змінить Ваше уявлення, забираючи стереотипи, інтерпретації, помилки, і наново відкриє уже настільки знайомі вірші Святого Писання і ті, на які ніхто не звертав уваги, щоб промовляло тільки Слово.

Після закінчення  року слухач курсу отримає відповідний біблійний сертифікат. Крім того, Папський Університет св. Томи у Римі “Ангелікум” погодився зараховувати пройдені години як свої залікові кредити (European Credit Transfer and Accumulation System – ECTS).

Рік складатиметься з 8 модулів, по 4 на семестр. Один модуль – це лекції раз на місяць в суботу-неділю, по 4 пари кожного дня, а отже по 8 пар на модуль. Починається курс у вересні відповідного року.

Лектори: о. Петро Октаба, о. Віталій Храбатин, о. Роман Островський, о. Володимир Кусьнєж та інші

Ми запрошуємо всіх, кому цікаво і хто прагне познайомитися з Біблією і тих, хто хоче поглибити свої знання на модульне навчання в Інституті св. Томи Аквінського.

Документи, необхідні для вступу:

– Заповнена анкета

Вступна кампанія: 16 травня – 8 липня і 15 серпня – 9 вересня.

Надсилання документів дорівнює заяві на вступ. Зарахування відбувається на підставі заповнення анкети.

Пожертва від одного учасника курсу за один модуль становитиме 500 гривень. Загалом цілий рік – а це 8 модулів+2 сесії – становитиме пожертву 5.000 гривень. Особам не з Києва надається гуртожиток (Приїздити на даний модуль можна вже в п’ятницю, головне повідомити заздалегідь, щоб можна було поселитися у гуртожитку під Інститутом)

Навчання відбувається як у аудиторіях Інституту св. Томи так і онлайн через Zoom 

24-25 вересня
29-30 жовтня
19-20 листопада
17-18 грудня
28 січня (підсумки семестру)
18-19 лютого
18-19 березня
22-23 квітня
20-21 травня
24 червня (підсумки семестру)

teobiblstudium@gmail.com

Адреса: Україна, 04119, м. Київ, вул. Деревлянська, 13 (ст. м. “Лук’янівська” або “Дорогожичі”)

Ткачук Олена, слухачка Біблійних студії 2020-2021

Рудницьких Ольга, слухачка Біблійних студії 2022-2023