Home / Бібліотека

Бібліотека

 

Бібліотека Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського – це місце відкрите для всіх бажаючих поринути в світ пошуку істини, пізнати стародавніх й сучасних філософів і теологів, які складають багатство західної латинської традиції.

Бібліотеку було засновано отцями-домініканцями чверть століття тому. В першу чергу вона призначена для студентів та вільних слухачів Інституту релігійних наук, але її двері відчинено для шукачів книжкової мудрості, які не обов’язково є нашими студентами.

Головна особливість бібліотеки Інституту полягає в її орієнтації на представлення західноєвропейської філософської та теологічної думки, західноєвропейського мистецтва та історії. Дана мета досягається постійним поповненням бібліотечного фонду якісними книгами як вітчизняних, так і іноземномовних видавництв. Зокрема, бібліотека містить літературу українською, російською, польською, англійською, німецькою, італійською, іспанською та французькою мовами, а також тексти біблійних книг стародавніми мовами. Бібліотечний фонд містить також книги в електронному форматі.

В нашій бібліотеці, розташованій на 1-му поверсі Інституту релігійних наук по вул. Деревлянська, 13, є просторий і затишний читальний зал із вільним доступом до Інтернету та можливістю скористатись копіювальною технікою.

Пошук необхідної літератури може здійснюватись в електронних каталогах або ж за допомоги компетентних та ввічливих бібліотекарів, які нададуть вичерпну консультацію щодо літературних джерел по вашій темі та прикладуть максимальних зусиль для пошуку необхідної книги.

  • Графік роботи бібліотеки
  • Умови надання книг
  • Вільні слухачі

До уваги студентів та відвідувачів бібліотеки Інституту св. Томи Аквінського!

Бібліотека працює:

  • З вівторка по четвер з 16-00 до 20:30

Телефон: (044) 583-01-16
У бібліотеці надається вільний доступ до Інтернету, також можливість копіювання документів.

Детальну  інформацію  щодо роботи бібліотеки,  про нові надходження, а також нагадування про повернення книжок можна дізнатися у групі бібліотеки у Facebook 

Термін користування матеріалами, за винятком основних підручників, складає два тижні.

  • Основні підручники видаються на один академічний рік.
  • Інші підручники: 2 книги на 2 тижні.
  • Журнали: 1 примірник на 1 тиждень.

Повернення та подовження терміну надання книг та навчальних матеріалів
Книги потрібно повернути у встановлений термін або раніше. Читач може подовжити строки користування матеріалами в індивідуальному порядку, якщо їх не замовив інший читач. По закінченні навчального року усі матеріали мають бути повернені у бібліотеку. Книжки потрібно також повернути, якщо студент з будь-якої причини припиняє навчання.

  • Вільні слухачі користуються фондами бібліотеки виключно у читальному залі або по узгодженню з викладачем.
  • Читачі з-поза Інституту можуть користуватися книжками лише у читальному залі бібліотеки за умови надання посвідчення особи.

Електронний каталог бібліотеки Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського:

Каталог бібліотеки

Чекаємо на Вас!