Home / Бібліотека

Бібліотека

Каталог бібліотеки

Бібліотека Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського – це, напевно, найпривабливіше в Києві місце для всіх бажаючих поринути в світ пошуку істини, пізнати стародавніх й сучасних філософів і теологів, які складають багатство західної латинської традиції.

Бібліотеку було засновано отцями-домініканцями чверть століття тому. В першу чергу вона призначена для студентів та вільних слухачів Інституту релігійних наук, але її двері відчинено для шукачів книжкової мудрості, які не обов’язково є нашими студентами.

Головна особливість бібліотеки Інституту полягає в її орієнтації на представлення західноєвропейської філософської та теологічної думки, західноєвропейського мистецтва та історії. Дана мета досягається постійним поповненням бібліотечного фонду якісними книгами як вітчизняних, так і іноземномовних видавництв. Зокрема, бібліотека містить літературу українською, російською, польською, англійською, німецькою, італійською, іспанською та французькою мовами, а також тексти біблійних книг стародавніми мовами. Бібліотечний фонд містить також книги в електронному форматі.

В нашій бібліотеці, розташованій на 1-му поверсі Інституту релігійних наук по вул. Деревлянська, 13, є просторий і затишний читальний зал із вільним доступом до Інтернету та можливістю скористатись копіювальною технікою.

Пошук необхідної літератури може здійснюватись в електронних каталогах або ж за допомоги компетентних та ввічливих бібліотекарів, які нададуть вичерпну консультацію щодо літературних джерел по вашій темі та прикладуть максимальних зусиль для пошуку необхідної книги.

  • Графік роботи бібліотеки
  • Умови надання книг
  • Вільні слухачі

До уваги студентів та відвідувачів бібліотеки Інституту св. Томи Аквінського!

Від жовтня 2019 року бібліотека змінює розклад роботи.

Також, відтепер замість останнього четверга місяця, бібліотека не працюватиме останній понеділок місяця.

  • З понеділка по п’ятницю з 15-00 до 20-15
  • В суботу з 12-00 до 16-00.

Телефон: (044) 583-01-16
У бібліотеці надається вільний доступ до Інтернету, також можливість копіювання документів.

Термін користування матеріалами, за винятком основних підручників, складає два тижні.

  • Основні підручники видаються на один академічний рік.
  • Інші підручники: 2 книги на 2 тижні.
  • Журнали: 1 примірник на 1 тиждень.

Повернення та подовження терміну надання книг та навчальних матеріалів
Книги потрібно повернути у встановлений термін або раніше. Читач може подовжити строки користування матеріалами в індивідуальному порядку, якщо їх не замовив інший читач. По закінченні навчального року усі матеріали мають бути повернені у бібліотеку. Книжки потрібно також повернути, якщо студент з будь-якої причини припиняє навчання.

  • Вільні слухачі користуються фондами бібліотеки виключно у читальному залі або по узгодженню з викладачем.
  • Читачі з-поза Інституту можуть користуватися книжками лише у читальному залі бібліотеки за умови надання посвідчення особи.

Чекаємо на Вас!