Home / Навчально-катехитичний центр

Навчально-катехитичний центр

Навчально-катехитичний центр «Дерево життя»,  діє при Інституті релігійних наук святого Томи Аквінського в Києві.

Ми пропонуємо такі напрямки підготовки:

 • Катехизація та євангелізація, основи християнської етики (навчально-формаційний курс для катехитів, євангелізаторів, парафіяльних співпрацівників, вчителів християнської етики). Програма «Для всіх стати всім» (1 Кор 9, 22).
 • Підготовка до шлюбу та подружнього життя (навчально-формаційний курс для катехитів наречених); сімейне консультування / дорадництво. Основи християнської етики сімейного життя. Програма «Співробітники Божої Любові».
 • Музично-літургійний напрямок (окремі вікенди для тих, хто бере участь у парафіяльному музичному служінні, цікавиться сакральною музикою і теологією Святої Літургії).

Навчально-формаційні програми призначені:

 • Для католиків, які живуть своєю вірою: досвічених катехитів і початківців-помічників, для євангелізаторів і парафіяльних співпрацівників, для членів парафіяльних груп, спільнот і рухів. Для педагогів і всіх, хто відчуває покликання до катехитичного служіння і євангелізації.
 • Для тих, хто хоче брати участь у сімейному душпастирстві та допомагати нареченим готуватися до шлюбу. Для педагогів, психологів, богословів, юристів, економістів, працівників родинних порадень (консультативних пунктів, сімейних центрів, психолого-медико-педагогічних консультацій тощо) і всіх тих, хто відчуває покликання служити сім’ям згідно з наукою Католицької Церкви.
 • Для органістів, хористів, регентів, учасників парафіяльного музичного служіння і всіх, хто цікавиться сакральною музикою.

Сесії відбуваються раз на місяць (два дні, п’ятниця і субота, графік орієнтовний), навчання у центрі триває три роки. Нічлігом, а також частково харчуванням Інститут в міру можливостей забезпечує на місці. У зв’язку з карантинними обмеженнями лекції також можуть відбуватися через ZOOM.

Термін навчання

Три роки (видається диплом). Можлива також участь в окремих сесіях в якості вільного слухача (видається сертифікат).

Дипломи і сертифікати Центру не мають державної акредитації.

Вимоги до абітурієнтів:

 • Католицьке віровизнання (обряд не має значення) та рекомендація–направлення настоятеля (пароха).
 • Для духовних осіб, семінаристів, монашества – рекомендація–направлення від представника Церковної влади (відповідно до статусу абітурієнта – від єпископа, ректора, настоятелів).
 • Мотиваційний лист з біографією та поясненням, чому абітурієнт хоче вчитися та як планує використовувати отримані знання.
 • Лікарський консультативний висновок про придатність до навчання (довідка 086/о).
 • Вік абітурієнтів – від 18 до 50 років. Старші особи приймаються, але за індивідуальним погодженням і особистою рекомендацією настоятеля.
 • Реєстрація на навчання (про дату співбесіди та вступного іспиту повідомляється окремо) через інтернет або за поданими телефонними номерами.
 • Навчальний процес відбувається завдяки пожертвам студентів Центру, допомозі Домініканського Ордену і благодійним внескам приватних жертводавців.

Навчання відбувається за адресою:

04119, м. Київ, вул. Деревлянська (колишня Якіра), 13, Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського. Їхати від ст. м. «Лук’янівська» або «Дорогожичі» до зуп. «Вул. Деревлянська».

З будь-якими запитаннями або для реєстрації на навчання звертайтеся у зручний для вас спосіб:

Е-mail: derevo.zhyttia@gmail.com

Моб. тел.: (093) 77 33 144, (097) 98 50 967, (099) 33 89 678 (пн-пт, 18:00–20:00, сб 10:00–20:00).

Блог центру «Дерево життя» Facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.