Кайрос – римо-католицьке видавництво, яким опікується Домініканський Орден в Україні. Спеціалізуємося на виданні філософської, теологічної, християнської духовної літератури класичних і сучасних авторів, як українських, так і зарубіжних. Вже 27 років видає книжки наукового, євангелізаційного та освітнього характеру. Завдання видавництва є видавати якісні інтелектуальні тексти, будувати майданчик для діалогу та допомагати нашим читачам усебічно розвиватися.

Видавництво “Кайрос” (з грецької – благодатний час) засновано 1993 року при Київському коледжі Католицької Теології св. Томи Аквінського (нині – Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського в Києві). Своїм декретом від 23 листопада 1993 року єпископ-ординарій Києво-Житомирський владика Ян Пурвінський наділив Інститут видавничими правами. 19 січня 1994 року видавництво було передане Ордену Проповідників. Тому діяльність “Кайросу” нерозривно пов’язана із домініканською харизмою.

Видавництво готує до друку українською, російською та польською мовами книжки з філософії, теології, християнської психології та духовності. Серед видань “Кайросу” є світові класики філософії та теології, сучасні українські та європеські автори, а також Енцикліки Римських Понтифіків, документи Церкви тощо.

Місію видавництва “Кайрос” – можна представити трьома девізами домініканського ордену:

  • Veritas (лат. істина) – пінавати та проголошувати істину завжди й усюди.
  • Laudare, Benedicere, Predicare  (Прославляти, Благословляти, Проповідувати) – донести Слово Боже кожній людині.
  • Contemplata aliis tradere (Передавати плоди споглядання) –  ділитися досвідом та знаннями.

КОНТАКТИ

Видавництво Інституту св. Томи Аквінського “Кайрос”

вул. Деревлянська, 13 (офіс 119); м. Київ, 04119

Tel.: +38 (044) 583 01 16, +38 (098) 31-55-911

e-mail: bookskairos@gmail.com

Веб-сайт:  www.kairosbooks.com.ua