Home / Студенти про Інститут / Про Біблійні студії 2023

Про Біблійні студії 2023

Як викладач я знаю, що рік навчального навантаження – це дуже мало. Бо що можна встигнути за два семестри? Тому – очікування від курсу у мене були доволі високими.

Після першого семестру я вже можу робити висновки. І, без перебільшення, кожне заняття – це був справжній подив, справжнє захоплення неофіта і, врешті, глибоке занурення у мову, образи, події і зміст Старого та Нового Заповітів завдяки якості прочитаних лекцій, щільності і когерентності інформації, відкритості та професіоналізму викладачів. Я максимально світська, можна, навіть, сказати – секулярна людина. Тож у мене були певні сумніви – адже я прийшла на Біблійні Студії не маючи ані теологічної бази, ані будь якої підготовки. Але була і певна довіра – до викладачів, до організаторів, до самої себе. Бо мною рухало бажання зрозуміти Святе Письмо не через культурний або історичний контекст – а у світлі екзегетики тексту; а це не можливо зробити самостійно і наодинці.

Інститут Св. Томи – це академічно відкритий простір. І такий курс як Біблійні Студії – це не просто крок до розуміння Святого Письма. Для кожної сучасної людини – це можливість побачити реальність священного тексту, крізь тисячолітню історію людства очами свідків і очевидців, а також отримати вірне тлумачення Біблійних історій для сучасного читача.

Рудницьких Ольга,

Слухач Біблійних студії 2022-2023

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.