Лист-подяка від Оксани Колесник

У цьому листі я хочу звернутися до Інституту релігійних наук святого Томи Аквінського й висловити свою вдячність за пройдене навчання на курсі Богословських студій.

Я щиро задоволена тими знаннями й цінними порадами, які здобула під час навчання. Для мене важливо було більш глибше зануритися у теологію, познайомитися із сучасними роботами священнослужителів, а також отримати відповіді на власні запитання.

Цей курс справді вплинув на мене, зокрема на мою діяльність та спілкування із іншими. Працюючи поліцейським капеланом-волонтером та психологом у військовій організації, я щоразу подумки повертаюся до прослуханих лекцій й черпаю невимовну дозу натхнення й духовного спокою. Тож і сьогодні, переживаючи страшні події у нашій країні, я знаходжу ті слова й думки, що заспокоюють мою душу й направляють її до Господа за допомогою молитви.

Й, звісно, я безмежно вдячна викладачам й пані Катерині, що залучали нас до розмови й створювали атмосферу невимушеного спілкування. Лектори ділилися думками й, що важливо, дозволяли нам висловлювати власні погляди. Так нам вдалося стати невеличким, але близьким колом соратників та однодумців. Ми стали об’єднані Божою любов’ю!

На завершення, лише додам, що духовний зріст завжди буде впливати на наш професійний розвиток й оточення, а власне ваші заняття стали для мене найкращим переконанням у цих словах!

Спасибі вам! Божих благословінь!

З повагою, учасниця курсу Богословських студії

Оксана Колесник, Хмельницька область,

смт Летичів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *