Біблійні студії в інституті Святого Томи Аквінського у Києві

Раді повідомити, що з вересня 2020 року стартує новий модульний біблійний курс у нашому Інституті, який знаходиться по вул. Деревлянській 13 у Києві, біля м. Лук’янівська.
Лектори: о. Петро Октаба, о. Віталій Храбатин, о. Роман Островський, о. Володимир Кусьнєж.
Директор: о. Петро Балог ОР

Після закінчення року слухач курсу отримає відповідний біблійний сертифікат. Мало того, Папський Університет св. Томи у Римі “Ангелікум” погодився зараховувати пройдені години як свої залікові кредити (European Credit Transfer and Accumulation System – ECTS).

Рік складатиметься з 8 модулів, по 4 на семестр. Один модуль – це лекції раз на місяць в суботу-неділю, по 4 пари кожного дня, а отже по 8 пар на модуль. Почнеться курс у вересні, це буде перший модуль, далі жовтень, листопад і грудень. У січні – заліки та екзамени, тобто теж один приїзд на суботу-неділю. Натомість другий модульний семестр – це лютий, березень, квітень і травень. У червні відповідно – заліки та екзамени.

Розклад модулів:

  • 1 СЕМЕСТР

19-20 вересня 2020 – у суботу ввечері, після лекцій – співбесіда

17-18 жовтня 2020

14-15 листопада 2020

12-13 грудня 2020

30-31 січня 2021 – сесія

  • 2 СЕМЕСТР

20-21 лютого 2021

13-14 березня 2021

17-18 квітня 2021

15-16 травня 2021

12-13 червня 2021 – сесія, вручення сертифікатів

У випадку продовження карантину і неможливості навчання в аудиторіях нашого Інституту, будуть організовані онлайн лекції, приблизно у зазначеному часі, проте скоріше за все години будуть розподілені на більше ніж 2 дні, і будуть по вечорам, не більше 2 пар за вечір. Надіємося, що навіть якщо карантин продовжиться, то ненадовго.

Пожертва від одного учасника курсу за один модуль становитиме 500 гривень. Звичайно, варто тут додати оплату за свій приїзд і від’їзд з Києва, тобто за квитки, якщо хтось буде з-поза столиці (а таких, скоріше за все, буде більшість). Загалом, отже, цілий рік – а це 8 модулів+2 сесії – становитиме пожертву 5.000 гривень. (Приїздити на даний модуль можна вже в п’ятницю, головне повідомити заздалегідь, щоб можна було поселитися у гуртожитку під Інститутом)

Головне лише пройти цей курс і сертифікат біблійного спеціаліста-початківця у вас у кишені
Щодо конкретного розкладу занять, то він буде оголошений трохи згодом. Це будуть вибрані теми загальнобіблійні, пророчі, поетичні ті інші книги зі Старого Завіту, про біблійне середовище, культуру, а також про синоптичні Євангелія, Послання Апостола Павла, Діяння Апостолів, Апокаліпсис, вибрані біблійні проблеми та питання.
Пошта для питань і подачі документів: teobiblstudium@gmail.com

Документи, необхідні для вступу:

– Заповнена анкета (для отримання бланку звертайтеся на адресу: teobiblstudium@gmail.com);

– Копія паспорта (заповнені сторінки).

Надсилання документів дорівнює заяві на вступ.

Зарахування відбувається на підставі співбесіди.

Дата співбесіди: 19 вересня 2020, субота 19.30.

Це поки що на разі все, слідкуйте за нашою сторінкою та очікуйте на програму курсів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *