Інститут св. Томи Аквінського у Києві відкрив новий навчальний рік

3 вересня в інституті св. Томи Аквінського у Києві розпочався новий навчальний рік 2018/2019. Святкову літургію очолив о. Олександр Язловецький, делегат єпископа Києво-Житомирської дієцезії Віталія Кривицького. У Святій Месі взяли участь брати та священики-домініканці, що приїхали разом зі студентами та викладачами інституту відзначити початок навчального року.

Отець Олександр звернувся до студентів та гостей свята, наголосивши на тому, що інститут, де вивчають богослов’я – це передовсім місце для навернення та місійного покликання. “Навіть якщо ви вважаєте, що прийшли сюди самі – це не так. Господь привів вас до цього навчального закладу, щоб ви, отримавши знання та досвід, несли правду про Ісуса у світ, – сказав о. Олександр. – Нашою метою є відповісти на Божу благодать та не знеохочуватися в покликанні, навіть якщо нас не сприйматимуть та не розумітимуть, адже “…немає пророка у своїй вітчизні” (пор. Мт. 13, 57), – додав проповідник.

Відкриття навчального року продовжив о. Мачєй Рошковський ОР лекцією на тему “Благодать – сотворена чи несотворена? Дискусія про основи католицької теології”.

Вечір завершився фуршетом, під час якого викладачі, студенти, працівники та друзі інституту поспілкувалися в невимушеній атмосфері. Відкриття року стало доброю нагодою налаштуватися на навчання та приготуватися пізнавати нове на шляху до Христа.

tomainstytut.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *