Інститут зсередини дуже “теплий”

Обрала цей заклад дуже інтуїтивно. Розуміла, що якщо не спробую поступити цього року, то шкодуватиму. Мотивами були: особисте зростання у пізнанні моєї віри в Бога, формація у напрямку мого покликання. Очікування були незрозумілі і нечіткі, але було побоювання, що мені бракуватиме спільнотності у стінах Інституту, бракуватиме спілкування між студентами. Як виявилось, все зовсім навпаки – Інститут зсередини дуже “теплий”. У результаті – утвердилась у своєму виборі навчатись тут і з нетерпінням чекаю що буде далі на цьому шляху.

Марія Цаповська

В мій лексикон повернулися наступні слова: пари, домашка, лекції.
А увійшли такі як: одкровення, собор, теологія.
І це дуже круто, я прямо кайфую і щасливішим в рази став.
Бачте, панове брати і пані сестри, ми увійшли в такий час, що, вже просвітлюватися все життя треба. Таке життя нині стало, і то добре, маємо бути розумними і просвітленими аби творити кращий світ в якому живемо.
Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві дуже не рядовий освітній заклад, одне з найкращих моїх рішень.

Олег Сащенко

Мене звуть Євген. І я студент Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського у м. Києві. Сам я з Криму і хотів вступити до нашого навчального закладу протягом довгого часу. Вибирав між львівським УКУ та нашим інститутом. Безперечна перевага була саме в Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського. Вступав із певною метою, а саме пошук Бога і свого місця у світі. Доки я тільки на шляху до цього, але шлях цей є вірний. Не думав, що студентське життя буде таким насиченим. Навчання в інституті дає безліч переваг. Крім чудового викладацького складу, у нас Ви знайдете бурхливу студентську спільноту з цікавих людей. Щоб не відбирати багато часу на прочитання цього тексту, скажу коротко:
Чи варто вчитися у нас? Безумовно це того варте! Кращого місця та провідників на шляху до Бога та свого серця Ви не знайдете більше ніде. Приходьте зі своїми питаннями і тут Ви точно знайдете на них правильні відповіді.

Євген Дєдіков

ПЕРШИЙ КУРС 2021 Р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *