Літній пікнік

Ну як же на завершення навчального року не влаштувати наш традиційний пікнік?

Друзі, 27 червня о 12 годині чекаємо Вас в саду Інституту на цю відпочинкову зустріч. Наша мета – гарно провести час за спілкуванням, смачним обідом серед квітів та птахів. А ще, звісно, будуть присутні наші неймовірні отці-домініканці. Зустріч повністю відкрита, тому приходьте з Вашими коханими, друзями чи дітьми. Їжу готуємо всі разом на місці, як при зустрічі справжніх друзів.

Просимо для участі заповнити форму.

Чекаємо кожного, бо з Вами значно краще