Починаємо набір на стаціонар!

З 26 травня 2021 року починаємо набір студентів на стаціонарне навчання в Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського!

Ми пропонуємо:

·  сучасну  богословську освіту в найкращій  традиції апостольської діяльності Ордену Проповідників;

·   якісну богословську і філософську освіту європейського зразка. Інститут є афільованою структурою Понтифікального університету «Ангелікум» в Римі (Італія), в нас навчаються за римською програмою і наші дипломи підтверджуються деканом “Ангелікуму”

·   унікальну атмосферу, якої немає в інших навчальних закладах. Атмосфера молодіжна, академічна, духовна. Значення останньої особливо хочеться підкреслити, бо без виміру духовності цей Інститут не був би Інститутом релігійних наук. І ту атмосферу творять самі студенти!

·   прекрасних викладачів, яких ми запрошуємо як з київських вузів, так і з інших міст, а навіть з-за кордону. Це можливість вивчати іноземні мови: класичні (гебрайську, грецьку, латину) й сучасні (італійську, польську, англійську). Можливість продовжити навчання за кордоном, виїжджати протягом року на практичні та теоретичні заняття. Це активне наукове життя, можливість брати участь у різних семінарах, лекціях, конференціях, диспутах, що постійно проводяться в Інституті.

·   навчання побудоване на свободі: можливість навчатися як у статусі студента так і в статусі вільного слухача.

ТЕРМІНИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2021 РОКУ:

  • 26.05-09.07 і 16.08-27.08. 2021 – подача документів
  • 30.08.2021 – вступний іспит
  • 31.08.2021 – співбесіда

Більш детально про вступну кампанію у розділі Абітурієнтам

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *