Home / Аквінат у фото / Школа літургійного співу

Школа літургійного співу

На Школі літургійного співу, яка стартувала 3-5 грудня, учасники могли досвідчити надзвичайної краси сакральної музики та долучитися до її творення. Школа зібрала близько 60 учасників з різним музичним рівнем та дала кожному можливість бути залученим у командну роботу і співу в хорі.

Головним запрошеним був отець Давид Куш, домініканець, композитор та викладач Музичної академії в Кракові.

З групами займалися також професійні хормейстери, які допомагали вивчати музичні твори, написані отцем Давидом.

В ці дні учасники, які приїхали з різних куточків України, могли поспілкуватися між собою, поділитися досвідом, а найголовніше – разом молитися. Як зазначив отець Давид, немає гармонійної музики, якщо немає тиші. Так само можна сказати, що немає літургійної музики, якщо немає молитви – сакральний спів має бути молитвою.

В суботу під час конференції отець Войчех Гомулка звернув увагу, що ті, які ведуть спів під час Святої Меси, покликані донести Боже Слово до присутніх та допомагати єднатись з Христом. Саме тому в літургійних піснях текст займає головне місце.

Під час школи учасники вчились поєднувати свою майстерність і молитву, тому громадились на Літургії годин, Євхаристії та адорації.

А в неділю, 5 грудня, перша сесія Школи завершилася урочистою Святою Месою, найважливішою подією до якої готувалися цих три інтенсивних дні.

Далі буде… А ми бажаємо Божого натхнення для організаторів та учасників на подальші сесії.

One comment

  1. Sergy Kasyanov

    I am excited with your liturgy singing school

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.