Триває набір на заочно-дистанційне навчання!

Навчально-катехитичний Центр «Дерево життя», який діє при Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського в Києві, здійснює додатковий набір на навчання.

Форма – очно-заочна (дистанційна). Можна брати участь у заняттях як на місці (в інституті), так і дистанційно (з будь-якої точки України чи світу).

Напрямки підготовки:

► Катехизація та євангелізація (навчально-формаційний курс для катехитів, євангелізаторів, парафіяльних співпрацівників, педагогів). Програма «Для всіх стати всім» (1 Кор 9, 22).

► Підготовка до шлюбу та подружнього життя (навчально-формаційний курс для катехитів наречених); сімейне консультування. Програма «Співробітники Божої Любові».

Для кого призначені навчально-формаційні програми?

► Для католиків, які живуть своєю вірою: досвідчених катехитів і початківців-помічників, для євангелізаторів і парафіяльних співпрацівників, для членів парафіяльних груп, спільнот і рухів. Для педагогів й усіх, хто відчуває покликання до катехитичного служіння та євангелізації, тобто хоче ділитися своєю вірою з іншими людьми.

► Для тих, хто хоче брати участь у сімейному душпастирстві та допомагати молоді та нареченим готуватися до шлюбу. Для педагогів, психологів, богословів, юристів, економістів, працівників родинних порадень (консультативних пунктів, сімейних центрів, психолого-медико-педагогічних консультацій тощо) і всіх тих, хто відчуває покликання служити сім’ям згідно з наукою Католицької Церкви.

Вимоги:

● базове знайомство зі Святим Письмом і Катехизмом;

● готовність до активного і цікавого навчального процесу (два дні щомісяця, пт. і сб. + додаткові заняття);

● відкритість на практичну реалізацію здобутих знань, вмінь та навичок, мотивація до навчання;

● підготовка пакету документів для вступу (включно з рекомендацією настоятеля / пароха);

● підготовка до вступної співбесіди.

Деталі: + 38 097 985 09 67; + 38 099 33 89 678.

Ел. пошта: derevo.zhyttia@gmail.com.

Блог у мережі: derevozhyttia.blogspot.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *